Magazin

Yalnız Kurt Meryem’i Jessica May kimdir? Komedi dizilerinden sonra Yalnız Kurt ağırlığını taşıyabilecek mi?

Yalnız Kurt severler gözlerini 14 Ekim’e dikmişken 2. sezonu bambaşka olacak. Yalnız Kurt final yaptı açıklaması sonrasında Osman Sınav’ın yoğun çabaları sayesinde dizi devam kararı almışken Yalnız Kurt yeni oyuncuları ile adeta hikayeyi baştan yazdıracak. Yalnız Kurt Meryem kimdir? Yalnız Kurt Meryem kimdir? Yalnız Kurt Meryem kim oynuyor soruları ile birlikte Jessica May kimdir? Jessica May rol aldığı diziler hangileridir gibi sorular da aylardır soruluyor.

Komedi dizisi sonrasında bu aksiyon dolu diziye ne kadar yakışacağı henüz tahmin edilmeyen ama oyunculuktaki başarısını bizlere Yeni Gelin dizisiyle kanıtlayan Jessica May Yalnız Kurt Meryem’i olarak karşımıza çıkacak.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt 2. sezon heyecanı nihayetinde başlama tarihinin açıklanması ile bitmiş bulunmakta iken dizinin yeni oyuncuları ile dizi reytinglerde üst sıralara taşınacağına inanılıyor ya da umuluyor.

10 Haziran 2022’de 20.. bölümü ile sezon finali yaptığı belirlenen ancak konusu gereği hükümetin de dikkatini çeken ve ani final kararı verilen Yalnız Kurt dizisi için Osman Sınav devam kararı aldırmıştı. Sonrasında Yalnız Kurt 21. bölümü ne zaman başlayacak soruları ile birlikte Yalnız Kurt yeni oyuncuları araştırılmaya başlandı.

İşte tam da bu noktada Yalnız Kurt Meryem kimdir sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. Yalnız Kurt Meryem’i haricinde diziye 19 yeni isim daha final yapacak diyenlere inat dahil olmuşken dizi gümbür gümbür geliyor diyebiliriz.

Hasan Denizyaran, Cihan Ünal’ın başrollerinde yer aldığı derin işler dizisi Yalnız Kurt 21. bölümü ile fırtınalar estirecek.

Yeni Gelin dizisinde Bella karakteri ile adından bahsettiren ve ülkede çok sevilen isim haline gelen Jessica May bu kere tam zıttı bir dizide rol almanın heyecanını yaşayacak ve Yalnız Kurt Meryem karakterinin ağırlığını taşıyacak.

Yalnız Kurt Meryem’i ile birlikte diziye çok sayıda yeni karakter katıldı. İşte Yalnız Kurt 2. sezona dahil olan yeni oyuncular ; Mert Asutay, Cihan Kurtaran, Hakan Bilgin, Recep Çavdar, Alper Saylık, Gökçe Özyol, Hazım Körmükçü

Başa dön tuşu