Güncel

Kadem Başkan “31 Mart’ta bunları süpüreceğiz”

– Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Ak Parti eski dönem ilçe yöneticileri ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, AK Parti’nin eski dönem ilçe yöneticileri ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Kadem Ekşi, “Barajları yıkarak dalga dalga geliyoruz. Destan yazmanın eşiğindeyiz. 31 Mart’ta bunları süpüreceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, AK Parti eski dönem ilçe yöneticileri, ilçe başkanları, sorumlu il yöneticileri ve teşkilat mensuplarıyla yemekte bir araya geldi.

Yemeğe Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Aktaş, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya, eski Milletvekili Eyüp Özsoy ve eski dönem yöneticileri katıldı.

“Kadem Başkan’ın ne una ne üne ihtiyacı var. Ama Maltepe’nin Kadem Başkan’a ihtiyacı var”

Programda konuşan AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya, ilçe teşkilatına Kadem Ekşi’ye sahip çıkma çağrısında bulunarak “Hep söylüyorum. Kadem Başkan’ın ne una ne üne ihtiyacı var. Ama Maltepe’nin Kadem Başkan’a ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

“Barajları yıkarak dalga dalga geliyoruz”

Yemekte teşkilat üyelerine hitap eden Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, “Bütün barajları yıkarak geliyoruz, dalga dalga geliyoruz. Tarihi bir yolculuğa hep birlikte çıktık. Bir destan yazmanın eşiğindeyiz. 15 yıllık bir kuraklık dönemini yeniden insanla, çevreyle, inançlarımızla bütünleştireceğimiz, önemli bir adımın kavşak noktasındayız. Son 30 gün. İnanın her bir gün çok kıymetli. Millet hizmete hasret. Millet değişimin işaret fişeğini atmaya hazır. Her bir oy çok kıymeti. Herkesin oyunu istiyoruz. Bizde ötekileştirme, ayrıştırma yok. Maltepe kimliğini öne çıkardık” açıklamalarında bulundu.

“31 Mart’ta bunları süpüreceğiz, kırımızı kart göstereceğiz”

Yerel seçimlerde zafere ulaşacaklarına inancının tam olduğunu söyleyen Kadem Ekşi, “31 Mart’ta bunları süpüreceğiz. Onlara kırmız kartı hep birlikte göstereceğiz. Ulaşımda raylı sistemlerde, imar ve şehircilikte birçok alanda İstanbul her gün geriye sarıyor. Şehir hepimiz için şehir olma noktasından uzaklaşıyor. Bu sorunlar böyle devam ederse İstanbul’da sistem çöker. Bu şehir azap şehri olur” şeklinde konuştu.

“Son 30 günde sahaya inelim”

Ramazan ayında seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edeceklerini vurgulayan Kadem Ekşi, teşkilat üyelerine çağrıda bulunarak, “Son 30 günde buradaki her bir kardeşimin mutlaka sahaya inmesini istiyorum. Sevgiyi coşkuyu hep birlikte yaşayalım. Cesaretle, aşkla, muhabbetle sevgi mesajlarımızı, projelerimizi insanlara anlatalım. Gençlerimizin sürece katılması gerekiyor. Onları motive edecek projelerimiz zaten var. Bu projeleri onlara anlatalım. Geleceği bizim inşa edeceğimizi onlara söyleyelim” diye konuştu.

Başa dön tuşu