Magazin

TV8’in fenomen yarışmasında kriz! Yarışmacı diskalifiye edildi

TV8 ekranlarının sevilen yarışmalarından Doya Doya Moda programında gergin anlar yaşandı. Gülşah Saraçoğlu ile yarışmacı Gamze Taşkın arasında yaşanan tartışma sonrası ortalık fena karıştı. Yarışmacı kartını bırakıp çıktı Saraçoğlu çileden çıktı. Detaylar haberimizin devamında…

Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Serdar Uzuntaş ile Yasemin Yılmaz jüriliğini yaptığı Doya Doya Moda isimli yarışmada yaşananlar herkesi şoke etti. Ünlü modacı Saraçoğlu, Gamze Taşkın’ı diskalifiye etti. Gerginliğin hat safhaya ulaşması üzerine Saraçoğlu ve Taşkın birbirine girdi.

Diskalifiye edildi

Gamze Taşkın diğer yarışmacılardan Esra ile tartışınca, Gülşah Saraçoğlu konuşmaya başladı ve Taşkın’ın sürekli sözünü kesmesi üzerine ortalık biranda karıştı. Sözü kesilen Saraçoğlu, “Bu kız kesinlikle laf anlamıyor. Hayırdır ya. Sana bir şey söylemeye çalışıyorum ve susturmaya çalışıyorsun” şeklinde tepki gösterdi. Gamze Taşkın da  “Ben saygısızlık yapmadan sizi dinliyorum. Burada olduğumuz için bu tavırları yiyip yutuyorum. Normalde ben bu tavırları yiyip yutmam” dedi. Öfkeden deliye dönen yarışmacı kartını bırakarak stüdyoyu terk etti.

Gamze Taşkın’ın kartını Gülşah Saraçoğlu’nun masasına bırakması üzerine ünlü modacı, “Utanmadan gelip kartını masama atıyor” diyerek iyice gerilen Saraçoğlu ise yapım ekibiyle toplantı yapmak istedi. Yarışmanın tavırlarını hiçbir şekilde kabul etmediğini söyleyen Saraçoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Bu arkadaşın bazı davranışlarını tolere ettik. Genç bir hanım olduğu için rencide olmaması için bazı görüntüleri keserek yayınladık. Yayın akışı devam ettiği kesemediğimiz anlar oldu. Hiçbir şey bilmiyorsanız haddinizi bilin. Burada herkesin büyüğü olarak Uğurkan Erez var ve ona saygı duyulması lazım. Bu kadar tatsız bir olayı ilk defa yaşadık. Kendisiyle yollarımızı ayırma kararı aldık. Burası bir televizyon programı olmasaydı benim önüme yaka kartını başka bir durumda atsaydı bu konu tatsız bir yere giderdi. Sinirlerime hakim olmak zorundaydım. Ekranda kötü gözüktüysem de özür dilerim.” dedi.

Bu durum üzerine Gamze Taşkın da sosyal medya hesabından, “Doya doya moda ya veda etmiş bulunmaktayım. Şuan eve geçiyorum bavulumu hazırlayıp yurt dışı seyahatine çıkacağım. Hem iş hem de tatil amaçlı bir seyahat olacak. Programla ilgili söylemek istediklerim var elbette. Uçaktan inip müsait olduğumda sizlerle mini bir sohbet edeceğiz” şeklinde bir yazı paylaştı.

Başa dön tuşu