Magazin

Tozluyaka 25. bölümü ile final yapacak! Ocak 2023’ten sonra gözler arayacak! İzleyici çıldıracak

Tozluyaka 15. bölümü öncesinde bir final furyasıdır koptu gidiyor. henüz dizi hakkında final kararı açıklanmamasına rağmen izleyiciyi derin bir hüzün basmış durumda ki bu durum sosyal medya paylaşımlarına yansıyor. Peki Tozluyaka final yapacak mı? Tozluyaka ne zaman final yapacak. 2023 yılı gelmeden Tozluyaka dizisi hakkında çıkan final haberleri doğrulanacak mı?

Yasak Elma için günü değişmişti

Tozluyaka bir Yasak Elma kadar olamadı dedirten gelişmede Yasak Elma’nın 6. sezonu başlamadan hemen önce günü değişmişti. Pazar akşamlarına taşınan Tozluyaka’nın bu güne uyum sağlayamadığı iddiaları sonrasında final kararı aldığı ancak henüz daha reytinglerin 3’ün altına düşmediği için bu kararın imzalanmadığı belirtiliyor.

Şimdilik Tozluyaka dizisi üç buçuk dört bandında reytingleri ile kendi masrafını çıkarıyor ancak Tozluyaka sosyal medya sayesinde ayakta duruyor dedirtircesine izleyicisi yorum ve paylaşım yapıyor. Fox Tv kanalı böyle bir durumda izleyicisini başka kanallara kaptırmamak adına reytinglerinin düşmesini gözlüyor.
Tozluyaka  dizisi için planlamalar Ocak 2023’e kadar yapılmış durumda. Tozluyaka dizisi için yaz dizisi olarak başladığından mütevellit daha uzun soluklu bir hikayesinin olmaması ve uzatılırsa sıkacağı da sosyal medya da dizi analizcileri tarafından tespit ediliyor.

Tozluyaka yapımcıları dizi için 25 bölümlük senaryonun tamamlandığını açıkladı

Tozluyaka dizisinin senaryosunun 25. bölümü ile biteceği iddia ediliyor. Dizinin senaryosunun uzatılması durumunda isi dizinin tadının kaçacağı ve Tozluyaka’nın 25. bölümü ile final kararı vereceği açıklandı.
Eğer ki Vefa’nın katilinin bulunması sonrasında dizi de heyecan verici ve izleyiciyi sürükleyici yeni hikaye bulamazsa 19 bölüm sonra Tozluyaka’nın finalini izlemiş olacağız.

Başa dön tuşu