Magazin

Selen Görgüzel Instagram’ı yeniledi! Mayolu pozlara devam mekanın sahibi geldi dedi!

Mekanın sahibi bizi oturuşunun müdavimi güzel oyuncu Selen Görgüzel Hamdi Alkan’ın eski eşi olarak bile anılmak istemiyor. Son zamanların en gözde isimlerinden olmak için sadece sosyal medyayı aktif kullanmanın ve biraz da kendini güvenli pozlar paylaşmanın yeterli olduğu günümüzde özellikle de bayanlar takipçisi sayısını 4e 5 e katlamakta.

Bu isimlerden demeyelim de kendine güvenin en üst sınırını yaşayan yaşı ilerlemesine rağmen genç kızlara taş çıkaran Selen Görgüzel Hamdi Alkan’ın eşi olarak anılmaktan bir hayli rahatsız olduğunu açıklamış ve onun sayesinde Instagram’dan mavi tik aldığı iddialarına yanıten, yine bir mavi tik alacağım ve bu hesabı kapatacağım yorumu sonrasında bir kaç gün içinde Selen Görgüzel Instagram hesabının kapatacağını açıkladı.

Alkan soyadını hala taşıyan Selen Görgüzel’in Instagram hesabı yakın zamanda kapanacak.

Geçtiğimiz hafta bayan arkadaşları ile eğlenirken görüntülenen Seken Görgüzel’in kıvrak dansı ve kıyafetinin açıklığı gündeme düşmüş ve Hamdi Alkan’a nispet yapıyor dedirtmişti.

Akabinde de geçtiğimiz günlerde mayolu paylaşımı yürekleri hoplatırken, bir de mekanın sahibi oturuşu binlerce beğeni ve yorum aldı.

Çılgın Kadın yorumlarının yapıldığı Selen Görgüzel deniz kenarında havuz keyfini fotoğrafladı. Yaşına rağmen fiziğinin muhteşemliği gözlerden kaçmayan Selen Görgüzel beyaz mayokini si ile Hamdi Alkan ne kaçırmış böyle dedirtti.

selengorguzel_official kullanıcı adı ile yeni hesabını sosyal medya hesabından paylaşan Selen GÖrgüzel Alkan’dan kendisine ait hiç bir şey kalmasını istemiyor.

Eski hesabında 300 bine yakın takipçisi bulunan Selen Görgüzel’in yeni açtığı hesabında 50 bine yakın takipçisi bulunmaktayken, eski hesabındaki paylaşımını herkesin görmesi sonrasında hesabını kapatacak.

 

Başa dön tuşu