EkonomiGüncel

Şekerbank emekliye borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı! Şekerbank emekli kredisi detayları nelerdir?

Şekerbank emekliye borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı! Şekerbank emekli kredisi detayları nelerdir? Emekli maaşı alan vatandaşları en emekli maaş hesapları üzerinden hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisi kullanmak istiyorlarsa, Şekerbank’ın başlatmış olduğu bu kampanyaya katılarak destek kredilerinden faydalanabilmektedirler. Emekli maaş hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanacak olan kişilere emekli maaş hesaplarına bu bankalara taşımaları şartı ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştirecek.

Şekerbank Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirirken, 5 dakika içerisinde sonuç vereceği bir kampanyada hazırladı.

Size en yakın Şekerbank şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, onaylanan kredinizi hesabınıza yatırabilir ve en yakın banka şubesi üzerinden bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile birlikte kredinizi kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu