Magazin

O Kız dizisi izlendi mi? Kanal D O Kız dizisi tutar mı? 21 Eylül reytinglerinde durum ne?

O kız dizisi gerek konusu gerekse de oyuncu kadrosu ile bu akşam adından çok bahsettirecek gibi duruyor. 5 yaşında bir çocuğun aklının olduğu Kadir karakterini canlandıracak olan Erkan Petekkaya’nın yeni dizisi olarak geçen  O Kız dizisi izlendi mi? O Kız dizisi reytingleri nasıl? O Kız dizisi tutar mı sorusu? her dizi başlaması ile sorulan sorular olurken O Kız dizisi içinde sorulmaya başlandığını sizlere söyleyelim.

Her dizi başlaması sonrasında izleyici sevdiği dizinin izlenip izlenmediği, tutup tutmadığını ve özellikle de reytinglerini merak ederken, O Kız dizisinin hakkında da bu detaylar araştırılıyor.

Severek izlemeye başladığı dizisinin devam edip etmeyeceğini merak eden izleyici dizinin devam etmeyeceğini anlaması ile üzüntüye kapılacağı için dizinin izlenip izlenmediğini ve reytinglerini merak ediyor.

Sırma Yanık tarafından kaleme alınan O Kız dizisi yeni sezon dizileri arasında en dikkat çeken isme benzerken Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan O Kız dizisinin yapımcılığı Focus film tarafından üstlenilmektedir

Bu akşam ilk bölümü ile ekranlara çıkan O Kız dizisini nasıl buldunuz? O Kız dizisi tutar mı ?

Bu soruların yanıtları merakla araştırılıyor . Bundan sonra her Çarşamba akşamı O Kız dizisi ile yatıp O Kız dizisi ile kalkacaksınız.

O Kız dizisi izlenir mi? O Kız dizisi tutar mı ?

O Kız dizisinin izlenip izlenmediği sorusunun yanıtında önce Çarşamba akşamı dizinin rakiplerine bakalım istedik. TRT1 ekranlarında Mükemmel Eşleşme dizisi rakip olarak durmuyor. çünkü dizi başladığı günden beri reyting sorunu zaten yaşıyor.

Bu akşam yeni başlayacak olan bir peri masalı da O Kız dizisine rakip olarak karşımıza çıkacaktır. Ancak ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman ise önümüzdeki haftalarda başlayacak olması reyting mücadelesini bir o kadar arttıracak iken O Kız dizisi izlenir mi tutar mı ? sorusunu yanıtı Kuruluş Osman dizisi başlayasaya kadar evet olarak yanıtlanırken kesin yanıtı ise dizinin başlaması sonrasında belirlenecektir

Ancak şöyle de bir gerçeğin olduğunu sizlere söyleyelim. Genellikle dram dizilerinde yer alan Erkan Petekkaya çok yüksek reytinglere ulaşamadığı bilinirken O Kız dizisi için işlerin değişebileceğini umut ediyoruz

O Kız dizisi tutar mı izlenir mi bütün yeni başlayan dizilerde olduğu gibi O Kız dizisi içinde tutar mı sorusu sorulmaya başlamış iken, dizinin bitmesi sonrasında izleyici yorumları ile haberimizi güncelleyeceğiz .

Ancak Erkan Petekkaya’nın Kadir karakterini canlandırdığı O Kız dizisi kısa zaman içerisinde kemik kitlesine ulaşırsa Kuruluş Osman karşısında reytinglerde sıralamaya girebilir

Başa dön tuşu