Magazin

Neslihan Güneş’in çıplak halini Instagram bile kabul etmemişti! Şu pozlara bakın hele cehennem petrolü müsün denildi

Ünlü Influencer Neslihan Güneş sahalara geri döndü. Onlyfans üyeliği ile geçtiğimiz günlerde gündeme çıkan Neslihan Güneş Instagram hesabından özellikle de göğüs fotoğrafları ile olay oldu.

Onlyfans üyeliği ile ayda 41 bin tl kazandığını açıklayan Neslihan Güneş’in o fotoğrafları sosyal medyaya sızdığı andan müstehcen olduğu için yayından kaldırıldı.

Gerek yataktaki gerekse de özel çıplaklığını sunan Neslihan Güneş Instagram’a geri döndü. Olay pozlarına bol silikonlu göğüslerini ekleyen Neslihan Güneş erkeklerin yüreğini hoplatmakla kalmadı adeta zıplattı.

Şu sıralar Instagram hesabında 117 bin takipçisi bulunan Neslihan Güneş isimli bayan Onlyfans üyeliğindeki rezilliğine rezillik katmaya devam ederken, yapılan yorumlarda özellikle erkeklerin dikkatini çekiyor.

Türk içerik paylaşıcısı olan Neslihan Güneş, ücret karşılığında sattığı resimleri ile de gündeme çıkmaya başlıyor.

Geçtiğimiz sene Instagram da birbirinden müstehcen fotoğraflar paylaşan ve bu fotoğrafların Instagram tarafından bile kabul edilmediği bilinen Neslihan Güneş, bayanlar tarafından ilginç yorumlara maruz kalıyor.

Erkeklerin ‘Cehennem petrolü senii 😈🔥🔥” . ”Şu onlyfansı nasıl kullanacağımı öğret yalvarırım” , ”Buna aşık olunmaz olursan yandın ren geyiği gibi boynuzun uzar😂😂😂😂😂” gibi yorumlar yapılan Neslihan Güneş, yorumlara sessiz kalırken adeta vücudu sergilemekten de geri kalmıyor.

Neslihan Güneş’ten özellikle de yaz sezonun da tatil fotoğrafları bekleyen 117 bin takipçisi adeta avuçlarını yalamış ve bir süredir Instagram dan ayrı kalmıştı. Neslihan Güneş aradan geçen 2 ay zaman zarfında geri döndü.

Bir döndü pir döndü dedirten Neslihan Güneş Instagram paylaşımlarına devam ediyor.

Neslihan Güneş Instagram kullanıcı adı @nslhn.ng olarak bilinirken Onlyfans hesabı da bu kullanıcı adı ile adeta çalkalanıyor.

Trendyol partnerliği gfibi bir çok dalda adını duyuran Neslihan Güneş’in aylık kazancının 180 bin civarında olduğunu duyanlar kulaklarına inanamıyor.

 

 

Başa dön tuşu