Magazin

Nagihan Karadere Yaşadığı tacizi gözyaşları içinde anlattı! “Arkadan sarılıp…”

Survivor’ın fenomen yarışmacılarından olan Nagihan Karadere çocukluk döneminde yaşadığı bir taciz olayını anlattı. Fenomen ismin söyledikleri ise tüyleri diken diken etti. Gökhan Çınar’ın konuğu olan Karadere, o zamanlar yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı. Detaylar haberimizin devamında…

Daha 12 yaşındayken başına gelen olay yüzünden çok zor zamanlar geçiren Nagihan Karadere anlattıkları ile herkesi şoke etti. Sivri dili ve her şeyi dobra dobra söyleyen Survivor’ın öne çıkan isimlerinden olan Karedere, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

“Arkamdan birisi geldi ve sarıldı”

Survivor’ın fenomen isimlerinden olan Nagihan Karedere akrabası tarafından uğradığı tacizi şu şekilde anlattı; “Ben henüz 12 yaşındayken bir istismar yaşadım. O dönemler küçük bir kasabada yaşadığımız için akrabalara gidip gelme olayları çok fazla oluyordu. Uzak bir akraba diyebilirim hatta bu olay için. Her gittiğimiz yerde insanlara hizmet etmeyi de çok severdim. Mutfağa gider evdekilere çay servisi yapardım. Bir gün yine böyle bir durumda salonda herkes otururken ben mutfağa bardakları bırakmaya gitmiştim. Arkamdan birisi geldi ve sarıldı. Ben herhalde yengemdir diye düşündüm. Arkama dönüp baktığımda uzak akrabalardan birini gördüm. Bana sarılıp öpmeye başladı. Ne yapacağımı bilemedim” dedi.

“Günlerce uykularım kaçtı”

Gözyaşlarına hakim olamayan Karadere sözlerine, “Vücudum taş kesti ve elim ayağım titremeye başladı. O an sesim çıkmasın ki kimse ayaklanmasın diye düşündüm. Bunun sonrası da oldu. Bu anlattığım ilk olanıydı. Ne yapmam gerektiğini hiç bilemedim. Günlerce uykularım kaçtı. Bu olayı anneme söylemek istedim ama söyleyemedim. Ortaya bir şey atıp da çocuk olduğum için yalan konuştuğumu düşünürler diye bir şey yapamadım. Ebeveynlerin çocuklara bunu erken yaşta öğretmesi gerekiyor. Bu olayların ardından aynı aile bizimkilerle sürekli görüşmek istiyordu. Bir gün dayanamadım ve başladım ağlamaya. Annem yanıma geldi ve ‘neden giyinmedin?’ dedi. Ben ‘gitmek istemiyorum’ dedim. Kaybedecek hiçbir şeyim yoktu gerekirse beni dövsün, bana ceza versin diye düşündüm. Bunları göze aldım ve olayı anlattım. Siz içeride otururken mutfağa gittiğimde bunları yaşadım ve korktum size söyleyemedim dedim. Gitmeyelim lütfen dedim. O gün oraya gitmedik ve annem bana sarıldı. O da bu durum karşısında kötü hissetti. İnanacağını hiç düşünmemiştim ve bana inandı. O saatten sonra iletişimi tamamen koparttık o insanlarla. Annem üzerime daha çok titremeye başladı. Gittiği her yere beni götürdü ve beni hiç yalnız bırakmadı. Bu tarz konular hiçbir zaman konuşulmadı. Aşırı utangaç bir çocuktum. Bu konuların çocuklarımıza öğretilmesi gerektiğini düşünüyorum” şeklinde devam etti. Fenomen ismin anlattıkları karşısında herkes şoke oldu. Nagihan Karadere de bu duruma ilişkin, “Bu konuların çocuklarımıza öğretilmesi gerektiğini düşünüyorum” diyerek konuyu bitirdi.

Başa dön tuşu