Magazin

Kızılcık Şerbeti Muhafazakar Asrilik farkı ile sosyal medyadan can suyunu aldı! Bu konu ülkeyi ikiye bölebilir

Kızılcık Şerbeti dizisi oysa ki ne büyük reklamlar ve ne büyük oyuncularla başlaması için adeta gözünün içine bakılmakta idi. Kızılcık Şerbeti dizisinin uzun zamandır beklenen tanıtım fragmanı adeta fiyasko çıktı. Ülkeyi adeta ikiye bölecek kadar saçma bir tanıtım olduğu şu sıralar sosyal medya da adeta yankılanıyor.

Kızılcık Şerbeti tanıtım fragmanı izle Kızılcık Şerbeti ne zaman başlayacak ve Kızılcık Şerbeti konusu ne gibi sorular geçtiğimiz akşam ilk defa Kızılcık Şerbeti ilk fragmanı yayınlanması ile sorulmaya başlandı.

Muhafazakar kesim, asrilik kesim olarak 2 kesim arasındaki zıtlıklardan bahsedilen fragman adeta ülkeyi ikiye böldü denildi.

Kızılcık Şerbeti dizisi tanıtım fragmanında adeta Kızılcık Şerbeti konusu içine giren izleyici Başörtülü ve başörtüsüz tartışmasına istemeden dahil oldu.

Başrolünde 1 değil çok isim var

Kızılcık Şerbeti dizisi Sıla Türkoğlu’nun dizi oyuncusu olarak açıklandığı günden beri çok büyük merak uyandırmaktaydı. Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman ‘ın başrollerinde oynadığı Kızılcık Şerbeti dizisi tam bir fiyasko çıkacağı söyleniyor.

Ayrıyeten Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti sosyal medyada çok konuşulmak ve gündemde kalmak adına böyle bir paylaşım yaptığı söylenirken, merak uyandırmak insanları sosyal medya da gündemde kalması için ikilem yarattıkları da konuşuluyor.

Günümüzde bildiğiniz üzere Kızılcık Şerbeti gibi öz suyu sosyal medya olan ve uzun zaman reytinglerde üst sıralarda yer alan diziler mevcut. Duy Beni dizisindeki zorbalık sahneleri buna en güzel örnek diyebiliriz: Ancak dizinin reytinglerine bakacak olunursa bir zaman sonra konunun öne geçtiği sosyal medyanın da geri planda kaldığı gözler önüne seriliyor.

Zengin ailenin modern kızı ve orta halli muhafazakar bir ailenin oğlu arasındaki yaşanan farklılıkların can suyu olacak olan Kızılcık Şerbeti dizisi çok kısa sürede tepkiler ile başlayacak.

Başa dön tuşu