Magazin

Kara Tahta neden final yapıyor? Kara Tahta Bekir son şarabını içecek! Bekir gidiyor dizi bitiyor!

Kara Tahta neden final yapıyor? sorusu aniden açıklanan Kara Tahta 19. bölümü ile final yapacak haberi sonrasında soruluyor. Aslında çok da iyi bir başlangıç yapmıştı Kara Tahta dizisi 5 ay önce. Ancak reytinglerde başarılı olamayan yaz dizilerine bile yenilen hatta reytinglerde günündeki dizilerle de yarışamayan Kara Tahta sezon dizilerinin başlamasına ramak kala aniden final kararı verdi.

Kara Tahta ilk 8 bölümlük anlaşması sonrasında aslında iyi gidiyordu ve devamı için de kanal ile anlaşma sağlanmıştı.

Sonrası son bölümlerde ne olduysa oldu. Furkan Andıç ve Miray Daner’in başrollerinde oynadığı Kara Tahta dizisi final kararı aldı.

Reyting sorunu olmayan tüm reyting ihtiyacını sezon dizilerinden sağlayan TRT1 kanalı Kara Tahta’yı Çarşamba gününe sığdırmadı.

Kara Tahta 19. bölümde Bekir’in sona yaklaştığını gözler önüne sererek final yapacak.

Kara Tahta 19. bölüm de Emirhan Dönmez, Kerem Arslanoğlu ön planda olacak. Bekir ve  Kartal Yıldırım’ın sonlarının geldiğini gördüğümüz Kara Tahta finalinde bu iki isim çok konuşulacak.

Kara Tahta yönetmenlerinden dikkat çeken isim geçtiğimiz günlerde “Finale doğru gidiyoruz” notuyla paylaşım yapmıştı. Fitili ateşleyen bu paylaşım sonrasında yarın yayınlanacak olan Kara Tahta 19. bölüm ile dizi final yapacak.

Miray Daner (Irmak) ve Furkan Andıç (Atlas) başrolündeki Kara Tahta dizisi yarın akşam son defa TRT1 ekranlarında olacak.

Herkesi köşeye sıkıştırmaya bayılan Bekir’in sonu Kara Tahta finalinde gelecek.

Kardeşi KArtal bile Bekir’in sonunu hazırlayacak.  Polis ekibi Bekir’in kapısına dayanacak. Bekir kılığını değiştirerek sokaklarda sürgün gibi iz sürecek.  Bekir Kartal’ı rehin alması ile işler daha da karışacak. Ve abi kardeşin birbirine düşmesi ile de Kara Tahta final yapacak.

Başa dön tuşu