Ekonomi

IBAN numarasına bu akşam ödeme olacak! Bankadan açıklama geldi, TC ile hemen sorgulama yapın!

IBAN numarasına bu akşam ödeme olacak! Bankadan açıklama geldi, TC ile hemen sorgulama yapın! Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz atlan tarafından yapılan yeni kampanyada sizlerin hesap numaraları üzerinden uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Bankalardan kredi kullanacak olan tüm vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Akbank, yaptığı düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanından Ocak ayı sonuna kadar sizlere destek olacağını duyurdu.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler TC kimlik numarası üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecek ve kredi kullanabileceklerdir. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara verilecek olan 30000 TL gelir belgesiz kredi imkanı faydalandırılmalıdır. Kredi işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi hızlı bir şekilde de yapabilir, banka şubesi üzerinden almış olduğunuz kredileri, hesabınıza yatırabilirsiniz.

-Akbank üzerinden 30000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi

Akbank üzerinden 30000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kimlik numaraları üzerinden 30000 TL’ye kadar kredi ödemesi alabilir.

Akbank üzerinden başvuru yaparak, kredi almak isteyen vatandaşlara acil ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde şartları uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplar ödemeler yatırılmaktadır.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi onay alarak hemen hesaplarına ödeme yatıracak olan vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması istenmektedir.

Başa dön tuşu