Magazin

Hayat Bugün Barış’ı olmak için Ulaş Tuna Astepe, Barbaroslar’ı terki diyar etmiş!

Çok büyük merak içerisinde beklenen ve ilk adı Yeni İstanbul olan sonra değişerek Hayat Bugün  ismini alan dizinin başrol oyuncusu Ulaş Tuna Astepe dizi başlamadan daha eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Barbaroslar dizisinden neden çıktığı belli yorumları geçtiğimiz sezon finali sonrasında ortaya çıktı iddialarıyla birlikte yapılmıştı. Barbaroslar dizisinde çok da önemli bir karakteri canlandıran Ulaş Tuna Astepe, diziden ayrılmadan önce Hayan Bugün dizisi ile anlaştığı ve başrol olmak için Barbaroslardan ayrıldığı iddiaları mevcut idi.

Barbaroslar dizisinde Engin Altan Düzyatan ile başrol olan Ulaş Tuna Astepe, dizide işler kesat gidince diziden ayrılma kararı aldığı açıklanırken, doktor karakteri ile yepyeni bir dizi ile ekranlara geleceğinin açıklanması da yukarıdaki iddiaların ortaya atılmasını sağladı.

New Amsterdam uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan ilk adı Yeni İstanbul şimdiki adı ise Hayat Bugün dizisi başrol oyuncusu Ulaş Tuna Astepe dizi de Barış Güvener isimli bir doktoru oynayacak.

Barbaroslar dizisinden ayrıldıktan sonra Hayat bugün dizisi ile anlaştığı daha sonralarda ortaya çıkan Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünü kaptığı dizi ile alakalı detaylara geçmek istiyoruz.

Hayat Bugün dizisi uyarlama mı?

Başlaması için adeta dört gözle beklenilen Hayat Bugün dizisi uyarlama mı sorusunun yanıtı ile dizi hakkındaki Detaylara geçmeye başlıyoruz. Hayat Bugün dizisi NEW Amsterdam isimli yabancı bir diziden uyarlama olarak bilinirken, yurt dışında NEW Amsterdam dizisinin sezonlar boyunca devam ettiği de bilinmektedir

Hayat Bugün dizisi ne zaman başlayacak?

Hayat Bugün dizisi merakla başlanması beklenilen bir dizi olmakta iken ne zaman başlayacağı konusunda türlü türlü iddialar ortaya atılıyor. Hayat Bugün Ne zaman başlayacak? konusunda yapımcılar tarafından  bir açıklama yapılmasa da sezon dizisi olacağı için çok kısa bir süre içerisinde başlayacağını sizlere söyleyebiliriz

Hayat Bugün dizisi konusu nedir?

Mucize doktor ve Doktorlar dizisi gibi doktorların hayatının anlatılacağı Hayat bugün dizisinde İstanbul’un en büyük Hastanesi’ne başhekim Barış Gevenir’in atanması sonrasında yaşanan olaylar konu edinelecektir . Hastanenin tüm tarihinin yazılmaya başlandığı bu atama sonrasında Doktor Barış sadece kendi hayatının zorluklarına katlanmakla kalmayacak bir yandan da arkadaşları ile birlikte hastalarını iyileştirmek adına canla başla mücadele edecektir.

Hayat Bugün dizisi oyuncuları kimler?

O3 Medya’nın yeni dizisi Hayat Bugün’ün oyuncu kadrosu açıklanmış bulunmakta. Hayat Bugün oyuncularından biri de Tansel Öngel olacak. Ulaş Tuna Astepe (Barış Güvener),Şerif Erol (Ali Haydar Oruçov),Hazar Ergüçlü (Suzan) Hande Doğandemir (Derin Nalbantoğlu) dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Hayat Bugün dizisi hangi kanalda?

Merakla beklenilen Hayat Bugün dizisi ile alakalı detaylar yavaş yavaş oluşturulurken, heyecanla bekleyen izleyici hangi kanalda yayınlanacağını da sormaya başladı . Hayat bugün dizisi çok kısa süre içerisinde Show TV ekranlarında yer alacak

Hayat Bugün dizisi yönetmeni kimdir ?

Hayat Bugün dizisi hakkında Yaptığımız araştırma detaylarında en çok merak edilen sorulardan biri de Hayat Bugün dizisinin yönetmeni olurken işte Tam da bu noktada sorunun yanıtı olarak karşımıza çıkan dizinin yönetmeni Çiğdem Bozali’dir.

Hayat Bugün dizisi senaristi kimdir ?

Hayat Bugün dizisinin 2 kalemden çıktığını sizlere söyleyecek olursak bu isimler ise Cansu Çoban ve Ayça Üzüm’dür.

Başa dön tuşu