Magazin

Gönül Dağı Fazıl kimdir? Eren Can Vurucu oynadığı diziler! Instagram hesabı nedir? Emret Komutanım Celil’i

Gönül Dağı Fazıl kimdir? sorusu merakla araştırılıyor. Gönül Dağı yeni sezonu başladı başlayalı yeni oyuncularının kim olduğu konusunda yapılan araştırma detaylarında karşımıza çıkan Fazıl karakterinin kim olduğu ve kim tarafından oynandığı araştırılıyor.

Peki Gönül Dağı Fazıl kimdir?

Mustafa Bozkır’ın hikayelerinden oluşan Gönül Dağı dizisi 3. sezonuna hezeyanları ile başlamışken, Gönül Dağı Fazıl karakteri kimdir? Kim oynuyor sorularının yanıtları ile beraber Eren Can Vurucu oynadığı diziler ve detayları sizlerle.

Gönül Dağı Fazıl nasıl bir karakter?

Gönül Dağı dizisinin yeni oyuncusu Fazıl karakteri diziye yeni can getireceğe benzerken, sempatikliği tatlılığı ve komikliği ile tanınmaktadır.  Gönül Dağı dizisine dahil olan Fazıl karakteri iyi kalpliliği ile herkesin gönlünü fethetmektedir.

Gönül Dağı’ndan önce Kalk Gidelim dizisiyle bizlerle olan Eren Can Vurucu başarısını Gönül Dağı’nda konuşturacakken, Fazıl ile birlikte diziye Selma karakteri de dahil olmuştur.

Gönül Dağı Fazıl gerçekte kim?

Gönül Dağı Fazıl karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Eren Can Vurucu olmaktayken, ren Can Vurucu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır?  Eren Can Vurucu İnstagram hesabı nedir? evli mi? sevgilisi var mı gibi soruların yanıtları sizlerle.

Eren Can Vurucu kimdir?

Gönül Dağı Fazıl karakteri ile gönüllerde taht kuran oyuncu Eren Can Vurucu, 1988 yılı Ankara doğumludur.

Beykent Üniversitesi oyunculuk eğitimine devam eden Eren Can Vurucu ilk defa 2012 yılında Just 4 Minute isimli kısa filmle sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Eren Can Vurucu Yer Aldığı Diziler

Emret Komutanım Yeniden – Celil – 2013
Her Şey Yolunda Merkez – Halim – 2013
Yeşil Deniz – Bahri – 2014
Lise Devriyesi – 2017
Bahtiyar Ölmez – Tarkan – 2018
Kalk Gidelim – 2020
Gönül Dağı – Fazıl – 2022

Eren Can Vurucu Instagram hesabı

Aktif olarak sosyal medyayı kullanan oyuncunun 100 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Ve Eren Can Vurucu Instagram hesabı @erencanvurucu ‘dır

 

Başa dön tuşu