Magazin

Fox TV Esra Ezmeci’ye Instagram’a geri dön dedi! Oysa ki final olmasın diye altın bile dağıtmıştı

Esra Ezmeci Instagram ile oyalanadursun, Fox Tv’de yayınlanan programı final yapma kararı aldı.  ATV ekranlarından tüm ülkeye sesini duyuran ve izlenme rekorlarını başarısı ile alt üst eden Müge Anlı, Esra Ezmeci’yi adeta ezdi geçti.

Instagram da adeta sapıklarla uğraşıyor bu kadın dedirten yorumlara maruz kalan Esra Ezmeci geçtiğimiz sezon psikolojik danışman olarak katıldığı programdan ani bir kararla ayrılmış ve kendi programı ile sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Ancak programı gel zaman git zaman toparlanamadı. Hatta izlenilsin diye altın bile dağıtan Esra Ezmeci’nin FOX TV mecrası sona erdi.

ATV ekranlarında yer alan Müge Anlı ile yarışmanın imkansız olduğu bir kere daha Esra Ezmeci’nin programının final yapması ile gündeme çıktı.

Esra Ezmeci’ye veda edildi

Reytinglerde düşüş yaşayan programlarının gözünün yaşına bakmayan FOX TV Esra Ezmeci’nin fişini çekti. Öyle ki izlenme rekorları kıran Müge Anlı’nın programı bu sene daha da bir reyting sever oldu. Yaşanan gelişmeler heyecan dolu kavuşmalar, çözülen cinayetler derken sabah kuşağı programlarının hepsi Müge Anlı’nın altında adeta ezildi. İşte Bu isimlerden biri de Esra Ezmeci olarak karşımıza çıktı.

Müge Anlı ile rakip olunmaz dedirtti

Esra Ezmeci’nin programı düşük gelen reytingler sonrasında final kararı aldı. Müge Anlı’ya rakip olan çok sayıda programın da geçtiğimiz sezonlarda final yaptığına herkes şahit olmuştur. Final yapmasa bile beklentilerin çok altında seyreden programlar da yok değil tabii ki.

Esra Ezmeci ile Müge Anlı konseptleri farklı bile olsa ATV severler FOX TV’ye yönelmedi ve böylece düşük reytingler Esra Ezmeci’nin programının sonu oldu.

Başa dön tuşu