Magazin

Emanet Seher gitti! Nana geldi! Yaman artık saatlerce aşkına boş boş bakmayacak!

Emanet dizisi 3. sezonuyla ekranlara bomba gibi giriş yapmaya hazırlanırken, Seher’in yerine gelen karakter çok  araştırılıyor.

İki sezon boyunca Seher karakteri ile çok sevilen oyuncu geçtiğimiz sezon sonunda Emanet dizisinden ayrılacağını açıklaması sonrasında çok konuşulmuştu. Sonrasında Seher’in yerine gelecek isim çok araştırılırken geçtiğimiz günlerde Gürcü bir ismin diziye başrol olarak katıldığı açıklanmıştı. Emanet Yaman’ın partneri olarak araştırılan Nana Stambolishvili kimdir sorusu çok sorulurken, ikilinin birbirine olan uyumu da merak edilmekteydi.

Emanet Nana karakteri ile başrolde olacak olan oyuncu Nana Stambolishvili kimdir sorusunun yanıtı sonrasında dizi de dini dili ırkı farklı olan bir oyuncunun olması kimi kesim tarafından hiç beğenilmese de Emanet kemik izleyisici dizinin başlayacağı 19 Eylül tarihini merakla bekliyor.

Emanet Yaman ve Nana’nın uyumunun merakla beklenildiği Emanet yeni sezon ilk bölüm sonrasında sosyal medya Emanet dizisi ile ilgili yorum yağmuruna tutacakken, Yaman’ın gönlü Nana ya ne zaman kayacak bu da merak edilen sorular arasındaki yerini şimdiden almaya başladı.

Emanet dizisinde yer alan Seher karakteri ile bizlerle birlikte olan isim Sıla Türkoğlu sezon finalini bile beklemeden diziden ayrılması sonrasında sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasındaki yerini aldığı sıralarda yeni dizisi Kızılcık Şerbeti ile ekranlara kısa bir süre sonra merhaba diyecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Bakalı Emanet dizisine dahil olan Nana karakteri Seher’in yerini tutabilecek mi? Bunu Emanet 3. sezonda göreceğiz.

Başa dön tuşu