Magazin

Çılgın dondurmacı bu sefer bu kadar da olmaz dedirtti! Son dansı bir hayli sınırları aştı, tepkiler çığ gibi yağdı

Çılgın dondurmacı çılgın dansıyla kişileri son günlerde şaşkına çevirdi. Mehmet DİNÇ diğer bir adıyla çılgın dondurmacı sınırları aşan dansıyla kişilerin tepkisini çığ gibi üstüne çekti. Yapmış olduğu fenomen vine videolarıyla adından sıklıkla söz ettiren Mehmet DİNÇ son günlerde oldukça fazla gündeme geliyor. Sunmuş olduğu hizmetlerle çılgın dondurmacı olarak adlandıran ünlü isim dansıyla herkesin tepkisini çekti. Tüm bu bilgiler ışığında özellikle çılgın dondurmacı olarak karşımıza çıkan Mehmet Dinç sosyal medya ortamında adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Fenomen dondurmacı ağızları açık bıraktı! Sütyensiz müşterisiyle öyle bir dans etti ki… Açık alanda yapmayın bari

Tepkiler Çığ Gibi Geliyor!

Antalya’da müşterileriyle karşılıklı yapmış oldukları danslarla adından söz ettiren çılgın dondurmacı Antalya’nın en popüler ve tercih edilen dondurmacısı olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Kadın hayranıyla bir akşam vakti dans eden çılgın dondurmacıya tepkiler yağdı.  Yağmış olduğu müstehcen el hareketleriyle kişilerin tepkisini çekerek popülerliği zarar gördü. Tam da bu noktada son zamanlarda farklı tepkilerin de bu paylaşımlara yönelik olarak geliştiği de biliniyor!

Bununla beraber çılgın dondurmacı hakkındaki iddialar bitmek tükenmek bilmiyor. Sadece güzel kadınlara dans yaptığı iddiası da son günlerde dondurmacının popülerliğini düşürmüş durumdadır. Son günlerde hayranını dansa zorla kaldıran çılgın dondurmacıya çığ gibi tepkiler yağdı. Dondurmacı ise konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmazken hayranlarının eleştiri yağmuruna tutmasından kendisini koruyamadı.

Mehmet Dinç Sessiz Kaldı!

Mehmet DİNÇ hakkında konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, sosyal medya gündeminde ise çılgın dondurmacı eleştiri oklarına tutuldu. Instagram- Twitter ve Facebook başta olmak üzere birçok alanda eleştiri oklarına tutulan çılgın dondurmacının popülerliğinde son günlerde ciddi oranda düşüşler yaşanıyor. Bu aşamada çılgın dondurmacının nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor!

Dondurmacının hayran kitlesinde bir azalma yaşanması bekleniyor. Hayranları tarafından eleştiriye uğrayan çılgın dondurmacının hareketleri de beğenilmedi. Bir kızı zorla dansa kaldırması üzerine sosyal medya üzerinden kişiler eleştiri yağmuruna çılgın dondurmacıyı tuttu. Çılgın dondurmacı tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı, fakat dondurmacının bu yapmış olduğu hareketle hem müşteri sayısını hem de hayran kitlesini kaybettiği düşünülüyor.

Başa dön tuşu