EkonomiGüncel

CEPTETEB’e Arkadaşını Davet Eden BluTV Üyeliği Kazanıyor!

CEPTETEB’e Arkadaşını Davet Eden BluTV Üyeliği Kazanıyor! Bankaların Aralık ayı kampanyaları ile yıl sonu bereketi ile geliyor. CEPTETEB arkadaşını davet et ve kazan kampanyasını duyurdu. TEB bankasının belirli dönemlerde başlatmış olduğu kampanyalar hem banka müşterisinin hem yakınını nakit avans kazanmasını sağlıyor. Banka müşterilerine çalışanlara firma sahiplerine bireysel girişimcileri ya da emeklilere özel tanımlanan fırsatları ve yenisi daha eklendi. Sadece tek bir tuş ile arkadaşını bankaya davet eden bir yıl boyunca BluTV aboneliği kazanacak.

Günümüzde klasik televizyonculuk anlayışı online sektörlerde daha çok ön plana çıkmaya başladıi. Dijital kanallar yolu ile çok sayıda film ve diziye ulaşabilmek daha kolay ve olanaklı hale geliyor. Aylık olarak belirli bir tutar ödeyerek BluTV aboneliği başlatılıyor ve bu sayede bulunan ay içerisinde ücretsiz olarak çok sayıda dizi film yapımına platform için yapılmış özel dizilere belgesellere ulaşım sağlanabiliyor.

CEPTETEB’e Arkadaşını Davet Et BluTV Üyeliği Kazan Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

TEB bankasının başlatmış olduğu son kampanyada sınırsız ve ücretsiz dizi ve film yapımına erişim sağlamak isteyen BluTV kullanıcıları için fırsat alanı oluşturuldu. Cepteteb hesabı bulunanlar arkadaşını bankaya davet ettiğinde ve müşteri hesabı oluşturmasına fırsat sunduğunda bir yıl boyunca kullanılabilecek. Ücretsiz BluTV üyeliği kazanıyor. Bankanın davet et kazan kampanyası tek tuşla 1 yıl boyunca ücretsiz olarak dijital üyelik başlatıyor. Üstelik bankaya davet edilen kişi banka kartı ile yapacak olduğu 300 TL’ye kadar olan tüm harcamalardan nakit iade kazanabiliyor. Kampanyadan faydalanabilmek için özel bir davet kodu oluşturmak gerekiyor.

CEPTETEB’e Arkadaşını Davet Eden BluTV Kampanya Başvurusu

Bu daveti kodunun oluşturulabilmesi için Cepteteb mobil uygulaması içerisinde yer alan kampanya alanına geçiş yapmak gerekiyor. Bunun yanı sıra cep internet şubesi üzerinden kişiye özel oluşturulmuş davet kodu alınabilir. Ardından bu davet kodu bankaya davet edilecek olan kişi ile paylaşılmalıdır. Paylaşımı yapılan arkadaş Cepteteb’li olabilmesi için mobil uygulama içerisinden müşteri olmak için başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuru formuna tıkladığı anda davet kodu alanına paylaşılan bu davet kodunu girerek işlemlere devam etmesi gerekiyor. İşlemler tamamlandığında kişinin yakını banka müşterisi olduğu anda bir yıl boyunca hediye blutv üyeliği kazanılıyor. Sms yoluyla cep telefonuna bilgiler gönderiliyor. 1 yıllık BluTV üyeliği 31 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılabiliyor.

CEPTETEB’e Arkadaşını Davet Eden BluTV Kampanya Şartları

Davet kodunu paylaşarak BluTV üyeliği kazanan başvuru sahibi www.blutv.com internet sitesi üzerinden üyelik oluşturması gerekiyor. Üyelik oluşturma adımlarında kampanya alanına hediye kodunu girmek yeterli oluyor. Ardından bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanıma başlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde kazanılan kodlar yurtiçi kullanımlarda geçerliliğini koruyor. Kod aktif edildiği andan itibaren kullanım zamanı başlıyor. Kampanya sadece 15.000 kişi için sınırlandırılmıştır. BluTV ve TEB aracılığı ile başlatılan kampanya üzerinde banka değişiklik yapma ya da durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

Başa dön tuşu