Magazin

Camdaki Kız senaryo alt üst! 50. bölüm Cana ile Feride kanka oldu Reytinglere oynuyorlar!

Camdaki Kız dizisine neler oluyor. Bu akşam 50. bölümü ile ekranlara gelecek olan Camdaki Kız dizisinden hiç de umulmadık hareketler geliyor. İlk sezon reytinglerde tavan yapan ancak geçtiğimiz sezon final yapar dedirten dizi Camdaki Kız bu hafta yayınlanan bölümü ile de reytinglerde Gelsin hayat Bildiği Gibi dizisi ile kafa kafaya gittiği söyleniyor.

Heyecanın iyice arttığı hatta senaryosunun bile değiştiği Camdaki Kız dizisinde Feride ve Cana hakkında ortaya atılan çok iddia mevcut. Adeta birbirleri ile kapışmaları ile bilinen Camdaki Kız Feride ve Cana’si arasında neler oluyor?

Camdaki Kız Cana ve Feride arasında ortaya çıkan gelişmeler izleyiciye ters köşe yapıyor dedirtirken, dizide barış ilan edileceği de gelen duyumlar arasında.

Camdaki Kız Cana ve Feride’si adeta dizinin senaryosunu baştan yazdırtıyor dedirten güncel gelişmelerde ekip arkadaşı bile olabilirler dedirtiyor.

Özellikle de sosyal medya da ortaya atılan iddialar da Camdaki kız dizisindeki gelişmeler takip ediliyor.

Reytinglere oynuyorlar

Bu sezon Perşembe akşamlarının zorunlu mücadelesini bilmeyen yoktur. Camdaki Kız’da bu mücadelede izleyicisini sevindiriyor. Bölüm bölüm reytinglerinin arttığı gözlemlenen Camdaki kız dizisi adeta rekortmen Gelsin hayat Bildiği Gibi dizisi ile kapışıyor.

Camdaki Kız Nalan ile Hayri arasındaki kapışmanın Feride ve Cana’yı yan yana getirdiği söyleniyor. Camdaki Kız değişen senaryosuyla 3. sezonunda Feride ve Cana karakterlerini daha çok bir arada gösterecekler dedirtiyor.

Camdaki Kız bu akşam yeni bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkıyor.

 

Başa dön tuşu