Magazin

Aynur Aydın Fantezi dolu klibi sonrasında tüm sutyenlerini çıkardır! Tek tek giyerken düet yaptı

Almanya’dan gelen bir güzel.. Aynur Aydın spekülasyon ile dolu şarkılarıyla çok konuşulurken klipleri ile de erkeklerin yüreğini hop hop hoplatmaya devam ediyor.

Siyah şarkısının klibinde eline aldığı muzu afiyetle yiyen Aynur Aydın bu nasıl bir imadır dedirtirken, Turaç Berkay ile de adeta iç içe geçmiş halleri çok konuşulmuştu.

Öncesinde ise Salıncak şarkısındaki gündeme çıkmışlığını hatırlamayan yoktur.

Aynur Aydın Instagram hesabı ile şu sıralar gündemi adeta solluyor. Geçtiğimiz dönemde Aleyna Tilki ile sıkı dost olan Aynur Aydın şimdiler de iki yabancı hareketler sergiliyor. Sosyal medya da adeta güzellik yarışına girmişler dedirten görüntüler de mevcut.

Sosyal medya da iç çamaşırları ile pozlar vermekten sıkılmayan Aynur Aydın’ın kaç tane sütyeni olduğu sorusu o olay paylaşımı sonrasında konuşuldu. Herkes sutyeni ile paylaşım yaparken o sütyenlerini sıralayarak paylaşmış ve herkesi şaşırtmıştı.

‘Siyah şarkısında muz yeme sahnesi milyonlarca kişi tarafından konuşulan ve takipçileri tarafından bu nasıl bir imadır dedirten Aynur Aydın, skandal dosyalarını bir yenisini daha ekledi.

Herkes sütyenlerini giyerken kendisi sütyenlerini tek tek sıralayıp düet yapması çok konuşuldu.

Geçtiğimiz dönemde mavi tikliler bana yürüyor diyen Aynur Aydın Instagram hesabından 800 bin takipçisi bulunmakta.

Fikirlerinin cesurluğu ile kendine güvenini her zaman gündeme çıkaran Aynur Aydın erkekler tarafından her zaman beğenilen bir isim olduğunu açıklarken bunun sebebinin güzelliği olduğu kadar zekiliği sayesinde de olduğunu söyledi.

 

Başa dön tuşu