Magazin

ATV fişini çekti! O diziden seyirciye müjde yerine kötü haber! Yeni sezonda yerine…

ATV ekranlarının sezon boyunca reyting rekorları kıran dizisi Destan’da kritik eşiğe girildi. Ebru Şahin’in başrollerini paylaştığı Destan dizisinde yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Üç kız kardeşi dizinini Kanal D ekranlarında reyting rekorları yakalamasıyla beraber reytinglerde darbe alan Destan dizisi için karar anı yaklaşıyor.

Türklerin İslamiyet öncesindeki dönemini ele alan dizi son yılların en popüler dizisi olarak ön plana çıkmıştı. 27. Bölümüyle 14 Haziran günü sezon finali yapan dizinin ne zaman başlayacağı kulislerde konuşulan en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizinin yaz sezonunun arasından sonra Eylül’de tekrardan ekranlara gelmesi bekleniyor. Bakalım yeni sezonda izleyicileri ne gibi sürprizler bekliyor olacak!

Hikâyede Değişikliğe Gidiliyor!

İkinci sezonla beraber hikâyede de değişikliklerin yaşanması da bekliyor. Yeni sezon beraber yeni bir senaryo baş gösterecek. Yapımcı Mehmet Bozdağ tarafından dizinin senaristinde değişikliğe gidilerek yeni bir hikâyenin kurgulanacağı dizide belirtiliyor. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren dizi de aynı zamanda birçok yeni isimde dizi de yer alacak. Böylece diziye yeni isimlerin katılmasıyla birlikte dizide önemli bir hareketlenmenin ortaya çıkacağı da ifade ediliyor!

Birçok ünlü ismi bünyesinde barındıran Destan dizisi yeni sezonla beraber yeni isimleri kadroya katmaya hazırlanıyor. Dizinin sezon finaline doğru reytinglerinde ciddi düşüşler yaşanmıştı. İzleyicilerin diziye olan ilgisinin neden azaldığı oldukça merak edilen gelişmeler arasında yer alıyordu.

Reytingler Düşüyor!

Özellikle Üç Kız Kardeş dizisinin Kanal D ekranlarında yayına başlamasıyla beraber dizinin reytinglerinde düşüşler baş gösterdi. Yapımcı Mehmet Bozdağ duruma el atarak yeni oyuncuların diziye dahil edileceğini duyurdu. Bozdağ yapımcılık tarafından yapılan açıklamalarda birçok yeni ünlü ismin dizi de yer alacağı konuşuluyor.

Başrollerinde Ebru Şahin’in oynadığı dizi ilk bölümleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ebru Şahin’in dizi için özel savaş eğitimi aldığı ve özel olarak at binme eğitimleri aldığı ön plana çıkıyor. Ebru Şahin’in yeni sezon için hazırlıklarını tamamladığı ve tekrardan savaş sahnelerinde rol alacağı belirtilen haberler arasında yer alıyor.

 

Başa dön tuşu