Magazin

Asena İmparator’un tek sözü ile yine gündeme çıktı! Aşk ne çok yaramış ‘ taciz itirafı şok etti’

90’lı yılların erkeklerin gönlünde taht kuran dansöz Asena İbrahim Tatlıses’in programı İbo Show da ünlü olmuş ve İmparator Asena’nın elinden tutup bugünlere gelmesini sağlayacak temeli atmıştı.

İbo ile birlikteliği, kıvrak dansları ile çok konuşulan ve dobracılığı ile de sevilen isim Asena geçtiğimiz gün yine gündeme çıktı. Öyle ki İbrahim Tatlıses’e katıldığı bir programda Asena sorulunca sinirler gerilmiş sonrasındaki yorum ise herkesi şaşırtmıştı…

Asena bu ne hal böyle…. dedirten görüntüler ise medyaya sızdı

Oryantel olarak tanınan Asena evlenmesi sonrasında tası tarağı toplayıp Almanya’ya yerleşmişti. Gözlerden uzak bir hayat süren Asena tekrardan gündeme çıktı.

Geçtiğimiz dönemde ortaya atılan bir taciz itirafı ile gündeme çıkan Asena hakkındaki detaylar merak ediliyor.

Yıllarca İbrahim Tatlıses’in yanında ünlü olup bir dönem de aşk yaşaması ile sürekli gündemde olan Asena, evlenmesi sonrasında magazin piyasasından elini ayağını çekmişti.

Söylemezsem Olmaz programında oğlu ile alakalı sorulan soruları yanıtlayan İbrahim Tatlıses ‘şöhret olan benim’ dedi.

Geçtiğimiz dönem de Oryantal Didem Taciz açıklaması yapmış ve ortalık karışmıştı. Bunun akabinde Asena’nın da sessizliği bozduğu anlar sosyal medya da çok konuşuldu.

Göğüslerinin ellendiği gerçeğini itiraf eden Didem, Asena’yı da harekete geçirmişti. Asena’da dans ederken millet para takarken benim de göğüslerimi ellerdi yorumu sosyal medyaya bomba gibi düşmüştü.

2017 senesinde Hasan Dere ile evlenen Asena Almanya’da yaşıyor ve çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisi gördüğünü söylüyor.

İbrahim tatlıses’in adını anmak istemiyorum dediği Asena’nın kulaklarının çınlaması sonrasında gözler de arar oldu ve google da alt sıralarda kalan Asena’nın son halini görenler yok artık dedi.

Şarkıcılık kariyeri de bulunan Asena’nın 5 tane albümü vardır. Ayrıca o dönem sürekli gündemde kalmak adına katıldığı yarışma programlarında da çok konuşulmuştu.

 

Başa dön tuşu