Magazin

Arka Sokaklar Mesut Komiser artık olmayacak! Şevket Çoruh’a açık kapı bırakıldı istediği zaman diziye geri dönecek

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar yeni sezon için hazırlıklara başladı. 17. sezon ile ekranlara dönmeye hazırlanan fenomen dizide Şevket Çoruh artık olmayacak. Yeni sezonda olmayacağını sosyal medyadan duyuran ünlü oyuncunun ayrılık haberi sevenlerini üzdü. Detaylar haberimizin devamında…

16 sezon boyun her bölüm izleyiciyi ekranlara kitlemeyi başaran fenomen dizi Arka Sokaklar 17. sezon için hazırlıklara başladı. Yeni sezonda Mesut Komisere hayat veren Şevket Çoruh yer almayacak. Hayranlarını üzen haberi sosyal medya hesabından paylaşan Şevket Çoruh’a açık kapı bırakıldı.

Artık yok

İlk sezondan beri Arka Sokak dizisinde yer Şevket Çoruh artık dizide yer almayacağını duyurdu. Dizinin fragmanında sakatlandığı için gittiği gösterilen ünlü oyuncuya açık kapı bırakıldı. Ünlü oyuncu istediği zaman diziye dönebilecek. Sevket Çoruh Ayrılığını, “16 sezon 632 bölüm boyunca Arka Sokaklar’da koştum, kaçtım, kovaladım. Mesut’la son dakikaya kadar ter döktüm. Bugün bu yolun sonundayım. Başta yapımcımız Sayın Türker İnanoğlu’na, yıllarca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve arkasındaki ekibimize, yayında ve yapımda emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler.” sözleri ile duyurdu.

Başa dön tuşu