Magazin

Aleyna Tilki kalpli oku o mor nü bikinisinden alıp erkeklerin göğsüne sapladı! ‘Çapkınım uzun süreli ilişkiye tahammül edeme’

Genç şarkıcı Aleyna Tilki gündemden düşmek nedir bilmiyor. Gerek giyimi, gerek o gereksiz çocukça sözleri gerekse de konserlerinde takındığı tavrı ile, soyunması ile…. bir de tabi şu sıralar özel hayatını sık sık açıklaması ile….

Geçtiğimiz senelerde ufacık yaşında gündeme çıkmaya başlayan ve gece mekanlarında ailesinin izniyle sahne alan Aleyna Tİlki 18’ini bitirdiği an da özgür kuş misali uçmaya ve ününü dünyaya duyurmaya niyetli olacak ki sürekli konuşulan birey olma yolunda adım adım ilerliyor.

Kalçasını gösterircesine yaptığı paylaşımlar, skandal kabul edile bilinecek açıklamalar ki buna en güzel örnek nene ve dedelerimin yanında donla gezmiyorum demesi olurken, Aleyna Tilki özel hayatı ile alakalı çapkın olduğunu ve uzun süre kimseye tahammül edemediğini açıkladı.

Geçtiğimiz gün kardeşinin doğum gününde o kıyafeti ve tavrı ile çok konuşulan annesinin de onayladığı ancak sosyal medya tarafında hiç de hoş karşılanmayan tavırlar sergileyen Aleyna Tilki’nin bu sözleri yine bir kaç gün çok konuşulacak ve sonra tabi yeni spekülatif hareketler gelecek..

Bu devran böyle devam ededursun başarısından da bahsettiriyor aslında Aleyna Tilki. Başarılı şarkıcı olma yolunda arkasında annesinin de desteğini alarak yolunda devam ediyor: Ve biliyoruz ki annesi de şöhret basamaklarını tırmanıyor. gerek kızıyla gerekse de kendi şarkısı ile.

Aleyna Tilki geçtiğimiz gün bir açıklamasında sarf ettiği şu sözler yine çok konuşulacak;

“İlk olduğum için çok mutluyum. Benim yaşıtımda ki yeteneklere bir kapı açmış gibi hissediyorum kendimi… Onlar için bu kapıyı zorlama devam edeceğim. Ülkemizin müziklerini bence bir gün tüm dünya duyacak ve bu bir adımdı. Bunu ilk olarak İngilizce yapmak istedim. Çünkü sesimi duyurmam daha kolay…Daha sonra kendi dilimizden, kendi ülkemizden çıkan yeteneklerinde tüm dünya tanıyacağından şüphem yok.” dedi.’

Türkçe albüm yanı sıra sesinin  İngilizce şarkılara da yeteceğini açıklayan Aleyna Tilki, kışa kadar yabancı albüm çıkaracağını da söyledi.

Şarkı yazarlığına da özenen Aleyna Tilki 10 parmağında 10 marifet dedirtmek istiyor ve şu açıklamayla sözlerine devam ediyor.

“Herkes gibi bende aşık olmak, ayrılmak ya da geçmişte yaşadığım aşk hikayeleri etkiliyor. Ama daha çok bencilce gelebilir ama kendi içimde yolculuk yapmayı çok seviyorum. Mesela kendime soruyorum. İnsanlar beni neden seviyor? İnsanlar sevebilme yeteneğine sahip mi ? Doğru yerden mi beni seviyorlar ? Ben doğru seviyormuyum ? İnsan ilişkilerine dair kendime çok soru sorar, kendi çocukluğuma inerim. İnsanların çocukluğuna, yaralarına inerim. Her şeyin nedenini düşür, sorularla içimde bir kocaman bir volkan patlatırım. O sorular dolar taşar, koyacak yer kalmaz cevaplarını da başka bir yere akıtamam, bir tek şarkılara akıtabilirim…  O yüzden şarkılara anlatırım bende sorularımın cevaplarını…  

Yalnızlığa çok alışkın olduğunu açıklayan Aleyna Tilki, sevgililerinde uzun süre dayanamadığını ve uzun süreli aşk yaşayamayacağını açıkladı ve demeci de şu şekilde sonlandırdı

Aleyna Tilki, “Bugüne kadar yazdığın şarkıları birine mi yazdın?” sorusuna ise şu yanıtı verdi; “Genelde  şarkılarımı birine yazmıyorum. Genelde yalnız olmayı tercih eden bir insanım. Özel hayatımda birinin çok uzun süre kalmasına dayanamıyorum. Özellikle Amerika’ya taşındıktan sonra yalnızlığa çok alıştım. 

Başa dön tuşu