EkonomiGüncel

Ziraat Bankası banka hesabı olanlar 6 gün içinde işlem yapın! Genel müdürlük açıkladı!

Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, 6 gün içinde işlem yapmaları durumunda uygun faiz oranlarıyla birlikte banka hesapları üzerinden kredi kullanabilecek. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için belirtilen politikalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenecektir. Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, 6 gün içinde yapmış oldukları nakit kredi başvuruları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilecekler ve onaylanan kredileri, hesaplara yatırarak hemen kullanabilmektedir.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce kendi hesabınız üzerinden bir internet bankacılığı şifresi alarak hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli olan sigortalı olarak uzun süredir aynı işyerinde çalışan ve devlet memuru olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, kullanabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlara, Ziraat Bankası en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi verecektir.

Ziraat Bankası şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da işlemlerini gerçekleştirerek, bu bankadan, diledikleri zaman kredi kullanabilmektedirler. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırarak kullanabileceklerdir.

Kamu bankası olan Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank üzerinden de nakit ihtiyacı olan vatandaşların banka hesapları olmaları durumunda yapacakları başvurularda, düşük faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Başa dön tuşu