Ekonomi

Yapı Kredi bankası duyurdu: Migros Gıda Alışverişine 35 TL Hediye!

Migros Gıda Alışverişine 35 TL Hediye! Yapı Kredi master kart ve maestro logolu banka kartına özel alışverişte indirim kampanyasını duyurdu. Ay sonu geçirmekte zorlananlar enflasyonun yıkıcı ve ezici baskısı altında maddi zorluklar yaşayanlar için bankaların belirli dönemlerde sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi.

Yapı Kredi world kart kullanıcıları için 9 ve 16 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak Migros gıda alışverişine 35 TL indirim kazandırıyor. Migros hemen market üzerinden yapılacak 175 TL ve üzeri alışverişe 35 TL hediye edilecektir.

16 Aralıkta sona erecek olan kampanya Masterpass kayıtlı maestro logolu banka kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Harcamanın Migros hemen web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapılması gerekiyor. Alışveriş tutarında sepet en az 175 TL’yi bulmalıdır.

Migros Gıda Alışverişine 35 TL Hediye Kampanyası Şartları

Ödeme alanında Masterpass seçilmelidir. Sepete anında 35 TL indirim yansıtılacaktır. Bunun için indirimi uygula tuşuna basmak yeterlidir. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Migros hemen uygulamasının son güncellenmiş versiyonunun indirilmesi gerekiyor.

Kullanılan kampanya o anda farklı kampanyalarla birleştirilerek aynı anda kullanılamıyor. Belirli bir kota ile sınırlandırılmış kampanya koto dolumu yaşandığında kendi kendine sonlandırılıyor. Her müşteri kampanyada yalnızca bir kez faydalanabiliyor.

Başa dön tuşu