Ekonomi

İş Bankası hesabı olanlara borç kapatma kredisi verilecek! Banka müdürü açıkladı…

İş Bankası hesabı olanlara borç kapatma kredisi verilecek! Banka müdürü açıkladı… Kamu destekli, bankalardan bir tanesi olan İş Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte hem emekli olan hemde sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlara borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı. İş bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde sizlere verilecek olan 100000 TL nakit kredi ödemesi 24 ay vadeli ödeme tablosu ile birlikte hemen sizlere kullandırılmaktadır.

İsteyen vatandaşlar, İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanırken, isteyen vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa o diğer bankalardaki olan borçlu da kapatmak için borç kapatma kredisi kampanyasına katılabilmektedirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşların iş Bankası müşterisi olması durumunda hızlı bir şekilde kredi ödemesi alabileceğini de söylemek isteriz.

İş bankası ve iş cep uygulaması üzerinden başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere iş bankası kredi ödemelerini hızlı bir şekilde vermektedir.

İş Bankası üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşların emekli olmaları durumunda ise emekli maaş hesaplarını bankaya taşıyarak hem 100.000 TL kredi kullanabilecek hem de diğer bankadaki olan güncel ihtiyaç kredisi ile birlikte güncel kredi kartı borçlarını kapatarak da rahat bir nefes alabileceklerdir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurabilir maaş müşterisi olan kişiler ise İş Bankası mobil uygulaması  İŞ CEP  üzerinden kredi başvurusunu yapabilir.

İş Bankası şubelerine giderek Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka hesapları olması durumunda gelir belgesiz olarak işlem yapabileceği gibi Banka hesabı olmayan kişilere de destek vereceğini açıkladı.

Başa dön tuşu