EkonomiGüncel

Garanti BBVA Bankası uygun faizlerle kredi için düğmeye bastı! 100.000 TL borç kapatma ve ihtiyaç kredisi verilecek

Garanti BBVA Bankası uygun faizlerle kredi için düğmeye bastı! 100.000 TL borç kapatma ve ihtiyaç kredisi verilecek. Garanti Bankası, son zamanlarda yapmış olduğu kredi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirirken, özellikle borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara da müjdeli haber verdi.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde kredi işlemleri 24 ay vadeli 100000 TL olarak verileceği açıklandı. Aralık ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyadan faydalanacak olan tüm vatandaşları, Garanti Bankası, hemen aynı gün içinde 24 ay vadeli kredi ödemesi vereceğini duyurdu. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını sadece bireysel müşteriler, 18 yaşından büyük olması durumunda ve banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması durumunda alabilecek.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı.

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar ise internet siteleri üzerinden kredi kullanabilmektedir. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda onay alacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte verilecek olan bu krediler haricinde borç kapatmak, kredilerde hemen kullandırılmaktadır.

Başa dön tuşu