Ekonomi

Garanti Bankası hesabı olan kişiler, 4 gün içinde başvuru yapmanız gerekiyor!

Garanti Bankası üzerinden Banka hesabı olan vatandaşlar 4 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuru yapmak isteyen vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi aynı gün içinde ödenmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredi başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar 50.000 TL kredi ödemesini 4 gün içerisinde almaları durumunda düşük faizlerden yararlanarak kredi alabileceklerdir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredi başvuru şartlarına uygun olarak aynı gün içinde Kredi işlemlerinizi yapabilecek ve onaylanan bu kredileri İstediğiniz zaman hesaplarınıza yatırarak öğrenebileceksiniz. Garanti Bankası nakit ihtiyacı olması durumunda vatandaşlar için başlattıkları bu kampanyalarda Kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırlandığını açıkladı.

Garanti Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli düşük faizli kredi imkanı sağlarken bankadan başvuru yapacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olması durumunda Kredi ödemelerini ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde yapabileceğini duyurdu. Garanti Bankası 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu Kredi kampanyasında 90 gün ertelemeli kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte işlem yaparken ayrıca banka şubeleri üzerinden başvuru yaparak diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlara da daha yüksek limitlerde kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların emekli maaşı almaları durumunda ise emekli maaş hesapları aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredileri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılarak ödenecek ve onaylanan bu krediler hızlı bir şekilde aynı gün içinde hesaplardan kullandırılacaktır.

Garanti bankası’nın resmi internet sitesine girerek güncel kredi faiz oranları hakkında bilgiler alabilir ve nakit kredi kullanımı ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

Başa dön tuşu