Ekonomi

Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank hesabı olanlar dikkat! 3 banka 4 gün süre verdi! Kaçırmadan işlem yapın!

Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni duyuruda, bankalar içerisinde hesabı olan tüm vatandaşlar, 4 gün içerisinde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini hemen yapacak. 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak için başvurularını gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank, sizlere hızlı bir şekilde kredi işlemleri sunacak onaylanan kredileri hesaplarınıza yatırdık, aynı gün içinde, kullanmanıza da olanak sağlayacaktır.

50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartlara uygun olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 banka üzerinden dilediğiniz zaman başvuru imkanı sağlanıyor.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan vatandaşların belirtilen şartlara uygun olarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredilerini hesaplarına yatırarak kullanabileceğinizi söylemek isteriz. Garanti Bankası Akbank ve Denizbank üzerinde hesabı olan kişiler kendi banka hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte, şubelere gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Garanti Bankası Akbank ve Denizbank, ayrıca cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığı uygulamasını indiren vatandaşların tüm bankacılık işlemlerinde, masrafsız olarak görmektedir.

3 gün içerisinde başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi onayı almak istiyorsanız sizlerde hemen aynı gün içinde kredi işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak için bankaların resmi internet sitelerine girebilir ve buradan güncel kredi faiz oranlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu