EkonomiGüncel

Denizbank, Akbank, Garanti Bankası Banka Hesabı Olanlar Dikkat! Bugün Başladı, Dikkatli Olun!

Denizbank, Akbank ve Garanti Bankası üzerinde banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişileri belirtilen politikadan, dahilinde ihtiyaç kredileri istedikleri zaman ödeneceği açıklandı. Denizbank, Akbank ve Garanti Bankası, kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış oldukları duyurularda kendi banka hesabı olan vatandaşların bir hafta içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 50000 TL’ye kadar düşük faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştireceğini duyurdu. 3 banka üzerinden de nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de internet üzerinden işlem yapabilmektedirler. Banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kredi ödemelerinde, hemen aynı gün içinde işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve onaylanan kredileri hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz.

Kredi başvuruları nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulaması, şifresini müşteri hizmetleri numarasından aldıktan sonra mobil uygulama veya resmi internet sitesi üzerinden internet şubesine giriş yaparak, kredi başvurusu gerçekleştirebilir. Onaylanan tüm kredilerde sizlere gelir belgesiz olarak 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemesi verilmektedir.

Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka hesabı olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden banka hesabı olmaması durumunda ise, Cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Akbank, SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına gönderebilirsiniz.

Denizbank üzerinden kredi alacak olan vatandaşlar, cebimde kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri gibi, ayrıca kredi ödemelerini alabilecekleri mobil uygulamalar üzerinden de destek kredilerinden faydalanabilirler. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Başa dön tuşu