Ekonomi

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank hesabı olanlar dikkat! 33000 TL ödeme oldu!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar için verilecek olan 33000 TL kredi ödemeleriyle ilgili gelişmeler paylaşıldı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kendi banka hesabı olan vatandaşlara 33000 TL’ye kadar ödeme yapacağını açıkladı.

Banka kredi politikalarına uygun olarak aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirileceği açıklandı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli politikalara uygun olarak aynı gün içinde ödeme gerçekleştiriyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirecek, nakit kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için hemen en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi yapabilir veya internet üzerinden başvurularınızı gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi kullanabilirsin.

Başa dön tuşu