EkonomiGüncel

TBMM geçti! Emeklilere ödemeler verilecek! Bu ay sonuna kadar emekli maaşınıza yatar!

Meclis onayından geçen ve emekli maaşı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı. Meclis onayından geçen ve emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte uygun faiz oranlarıyla birlikte nakit ödeyebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden sizlerde başvurularınızı emekli maaş hesaplarınız üzerinden yapabilirsiniz.

Emekli olan ve emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanmak için emekli maaşınızı Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız, bankalar tarafından istenmektedir.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakikada sonuç vereceğini duyurdu. Emekli olan ve kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda 5 dakika içerisinde sonuç verileceği ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak kullandıracağı açıklandı.

Emekli maaş hesabınız üzerinden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara bankalar hızlı bir şekilde sonuç vereceğini duyurdu. 50000 TL ve 100000 TL arasında verilecek olan kredilerde, diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak istiyorsanız da başvurunuzu gerçekleştirerek banka şubelerine gitmeden işlem yapabilirsiniz. 50000 TL ve 100000 TL arasında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirerek nakit almak istiyorsanız, uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 5 dakika içerisinde sonuçlarınız alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

Başa dön tuşu