Ekonomi

Son dakika: 30 bin TL borç kapatma kredisi başladı! Uygun faizli kredi ödemesi 2 gün içinde olacak

30000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi imkanından faydalanacak olan vatandaşlara uygun faizli kredi Garanti Bankası tarafından verilecek. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler için yapılan bu işlemlerde borç kapatma kredisi Garanti Bankası üzerinden sizlere hızlı bir şekilde verilmektedir. 30000 TL’ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için borç kapatma kredisi ödemeleri Garanti Bankası şubeleri üzerinden kolay bir şekilde verilmektedir.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan kişiler daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilmektedir. Borç kapatma kredisi sadece güncel olan kredi kartı ve güncel olan ihtiyaç kredisi borçlarınızı kapatmanız için bu bankalar tarafından ödenmektedir.

30000 TL borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda en fazla 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturarak bu işlemleri gerçekleştirebiliyor.

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu en yakın banka şubesi üzerinden kimliğinizle birlikte yapabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden kredi almak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemelerine hemen aynı gün içinde alabilmektedir. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişilerde bu bankadan, Borç kapatma kredisi alabilirler.

Başa dön tuşu