Ekonomi

İş bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler ay sonuna kadar başvuru yapmaları durumunda 7500 TL’ye kadar nakit emekli promosyonu vereceğini duyurdu

Emekli promosyon kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyalarda, emekli promosyon alacak olan kişilerin en çok tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen iş Bankası, duyuru paylaştı. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde ek 7500 TL emekli promosyonu almak istiyorsanız başvurunuzu ay sonuna kadar gerçekleştirerek iş bankası üzerinden emekli promosyonu kullanabilirsiniz.

İş bankası emekli promosyonu bulunabilmeniz için 3 yıl boyunca aynı bankadan MAAŞ ALMAYI taahhüt etmeniz gerekiyor. Nakit için başvuru yapacak olan emeklilere 7500 TL’ye kadar nakit ödemesi verilmektedir. 10 bin TL üzerinde emekli maaşı alanlar bu ödemeleri alabilmektedirler.

İş bankası emekli promosyon

İş bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler ay sonuna kadar başvuru yapmaları durumunda 7500 TL’ye kadar nakit emekli promosyonu vereceğini duyurdu. Maaş aldığınız zaman SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi olmanız size yetecek ve bu parayı iş Bankası hesabınız üzerinden alabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan bu ödemelerde nakit isteyenlere hemen aynı gün içinde nakit kredi ödemesi yapılmaktadır.

Emekli promosyonu için başvuru yapmak isteyenler; İş bankası şubelerine giderek işlemlerini kolayca yapabilmektedirler. İş Bankası ihtiyaç kredisi alacak kişilere banka ayrıca da kampanya yapacak. Emekli maaşınızı taşıdıktan sonra İş Bankası üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapabilecek ve bu şekilde kredi kullanabileceksiniz.

Başa dön tuşu