EkonomiGüncel

Emekliye yeni haber! Ay sonuna kadar kimlik ile 30 bin TL ödeme alın! Bu kampanya kaçmaz!

Emekliye yeni haber! Ay sonuna kadar kimlik ile 30 bin TL ödeme alın! Bu kampanya kaçmaz! Emekli maaşı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, şubelere gitmeden de artık internet siteleri üzerinden 30000 TL’ye kadar istedikleri zaman kredi ödemesi alabiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar, Garanti Bankası ve Akbank tarafından yapılan kampanya katılabilmektedir.

Garanti Bankasi ve Akbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemelerini hızlı birşekilde başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda bankanın yapmış olduğu kredi işlemleriyle birlikte hemen aynı gün içinde vermektedir. Garanti Bankası ve Akbank, yapmış olduğu yeni Emekli Kredisi kampanyasında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 30000 TL’ye kadar kredi ödemesi vereceğini de açıkladı. Acil nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, istediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz.

Garanti Bankası üzerinden 30000 TL emekli kredisi

Garanti Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, en yakın banka şubelerine giderek veya bankanın internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 30000 TL emekli kredisi kullanabilir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında emekli olan kişilere hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlayacak olan bu banka 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir.

Akbank üzerinden 30000 TL emekli kredisi

Emekli maaşını Akbank Bankası üzerinden alan vatandaşlar Kredi, TC kimlik numarasına 44 25 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaktır. Akbank müşterisi olan vatandaşlar, aynı zamanda Akbank Direkt uygulaması üzerinden de bu kredilere başvuru yaparak, hemen kullanabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte sizlere verilecek olan kredilerde, masrafsız ve gelir belgesiz işlem yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu