EkonomiGüncel

Emekliye 100000 TL Ödeme Haberi Verildi, Son Dakika Duyurusu

Emekli maaşınızı Denizbank üzerinden alıyorsanız sizlere 100.000 TL’ye kadar ödeme verileceği haberi verildi. Emekli maaşı hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirerek uygun faiz oranları ile birlikte Kredi alacak olan tüm vatandaşları için 100.000 TL ödeme verilecek. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizler de 100.000 TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız Denizbank üzerinden emekli maaşı almanız veya maaş taşıma işlemleri sonrasında Kredi kullanabilirsiniz.

Banka kredi puanı düşük olan emekliler 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için Denizbank üzerinden maaş taşıma işlemleri yapması gerekiyor. Denizbank 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalanarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 24 ay vadeli vereceği bu kredilerde maaş taşıma işlemleriniz sonrasında kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatarak destek vereceğini açıkladı.

Denizbank 100.000 TL’ye kadar almış olduğunuz ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte uygun faiz oranlarından yararlanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen Kredi politikalarına uygun olarak hemen 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriyor.

Denizbank üzerinden daha önce Kredi kullanıp düzenli ödemeler yapan vatandaşlar ise Denizbank mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz. Denizbank mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak hızlı bir şekilde nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız uygun faiz oranları ile birlikte Kredi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri resmi internet sitesi üzerinden de hemen atabileceksiniz.

Başa dön tuşu