EkonomiGüncel

50 bin TL’ye kadar sizlere borç kapatma kredisi verecek bankalar duyuru yaptı! Son dakika!

50.000 TL Borç Kapatma Kredisi veren bankalar hangileridir? 50.000 TL borç kapatma kredisi için başvuru şartları nelerdir? 50.000 TL 36 ay vadeli borç transfer kredisi için hangi bankalardan işlem yapmalıyız? Sizlere bu yazımızda borç kapatma kredisi alacak olan kişilerin hangi şartlarda kredi başvurusu yapacakları hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kullandığınız kredi ve kredi kartlarında dağınık borçlarınız varsa borç kapatma kredilerine bir göz atmalısınız. Bankalardan borç kapatma kredilerini kullanarak diğer tüm bankalardaki borçlarınızı tek bir yere toplayabilir ve ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Ödemekte güçlük çekiyorsanız size vereceğimiz bankalardan 50.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Kullandığınız kredilerde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturarak daha rahat bir nefes alabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bu borç kapatma kredilerinde sadece banka ihtiyaç kredisi borçlarını ve güncel olan kredi kartı borçları ödeyebilirler. İcralık olan borçlar bu krediler ile alınmazlar. Borç kapatma kredisi için konut kredisi ve taşıt kredisi kullanılmamaktadır. Sizlerde banka politikalarına uygunsanız aşağıdaki yerlerden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

50.000 TL’ye kadar kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak istiyorsanız Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusunu sadece banka şubelerinden yapmaktadır. Bu kredide dilerseniz sadece kredi kartı borçlarınızı kapatmak içinde kredi kullanabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişi emekli ise emekli maaşının Ziraat Bankasından olması gerekmektedir. Eğer kredi kullanacak kişi emekli değil, çalışıyorsa da en az 6 aylık sigorta geçmişinin olması gerekiyor. Bu şartlara uygunsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank 50.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Akbank bu borç transfer kredisinde sadece kendi banka kredi ve kredi kartı borçları için sizlere kredi verecektir. Eğer ödemekte zorlandığınız Akbank ihtiyaç kredisi ve Akbank axess kredi kartı borcunuz varsa 36 ay vadeye kadar yeni bir kredi alarak tüm borçlarınızı aynı yere toplayabilirsiniz. Kredi başvurusu için banka şubelerine kimlik ve gelir belgeniz ile gitmeniz gerekiyor. Kredi onayı aldıktan sonra kredi borçlarınız kapanır ve elinize para gelmez. Sadece borçlar için kredi kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanmak istiyorsanız bunu bankacıya söylemeniz gerekiyor.

Garanti Bankası 50.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Garanti Bankası üzerinden de 50.000 TL Borç kapatma kredisi verilmektedir. Borcunuz olan kendi banka veya diğer bankada olan tüm kredi, kredi kartı, KMH borçlarınızı bu krediyi alarak kapatabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden verilen bu borç kapatma kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden evraklarınız ile yapılmalıdır. Kredi başvurusu yapacak olan kişinin en az 1 yıldır sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Banka sadece kredi kartı borcu için ve kredi borcu için de kredi verebilir. Banka şubelerinden bu krediler için genel şartları öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu