Güncel

Dolar 45 lira mı oluyor? Parayı koklayan ekonomist Selçuk Geçer açıkladı! Tarihleri teker teker açıkladı

Dolar 45 liramı oluyor? Sorusu son günlerde kulislerde en çok yankılanan konu başlıkları arasında bulunuyor. Dolar kurunun ciddi oranda artış göstermesinin ardından ünlü ekonomistlerden ciddi oranda bilgilendirici mesajlar gelmeye başladı. Dolar 45 lira olacak haberleri son günlerin en çok konuşulan konuları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Altını olanlar paraya para demeyecek! Her dediği çıkan Selçuk Geçer’den flaş tahmin! Altın bu senenin sonunda…

Dolar kurunda yaşanan sert yükseliş hamlelerinin ardından Selçuk Geçer açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda Dolar kurunun ne kadar olacağına dair çok sayıda farklı yorumla karşılaşıyoruz. Ancak bu aşamada hemen her yorumcunun Eylül ayını işaret ettiklerini de ifade edebiliyoruz!

Selçuk Geçer Açıkladı!

Selçuk Geçer tarafından yapılan açıklamalarda dolar kurunun geleceği hakkında tahminler yaşanıyor. Selçuk Geçer yapmış olduğu açıklamalarda dolar kurunda yaşanan yükselişe dikkat çekerek kurun gelecek günlerde artacağına dikkat çekti.

Dolar kurunda yaşanan gelişmelerin ardından ünlü ekonomist Selçuk Geçer yakın bir zaman dilimi içinde dolar kurunun yaklaşık olarak 45 lira seviyelerine yükseleceğini dile getirdi.  Yapılacak olan yeni hamlelerle beraber dolar kurunda son günlerde olumsuz gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmeler arasında ilk sırada yer alan haberlerden birisi de 45 lira olması konusu oluyor.

Dolar’ın 45 lira seviyelerine yükselmesiyle beraber yakın bir zaman dilimi içinde dolar kurunun olumsuz gelişmelere tabi tutulacağı hakkında bilgiler gelmeye başladı. Dolar kurunda yaşanan sert yükselişin gelecek günlerde sürmesi beklenen gelişmeler arasında bulunuyor.

Dolar Artmaya Devam Edecek!

Dolar kurunda kişilere özel olarak sunulan imkanların gelecek günlerde artırılması bekleniyor. Dolar yatırımcıları gelecek günlerde yükseliş trendine girerek avantajlı bir hizmet olanağına erişmiş oluyorlar. Dolar 45 liramı oluyor, sorusunun cevabı kulislerde yaşanan olumsuz gelişmeler arasında bulunsa da dolar kurunun yatırımcısını kazandıracağı beklenen gelişmeler arasında bulunuyor.

Dolar kurunda yaşanan gelişmelerin her geçe gün sert yükselişlere maruz kalması FED faiz bankasının piyasaya el atması durumun kötü gidişatını gözler önüne seriyor. Dolar kurunda yaşanan sert yükseliş trendinin gelecek günlerde 45 seviyelerine yükselmesi beklenen en önemli gelişmeler arasında bulunuyor.

Dolar 26 gün sonra o rakamı görecek! Her söylediği çat çat çıkan Selçuk Geçer flaş rakamı verdi!

 

Başa dön tuşu