Ekonomi

Garanti bankası kredi notuna göre ödeme verecek! 10 bin TL üzeri ödeme almak isteyenler bankaya koşsun!

Garanti bankası kredi notuna göre ödeme verecek! 10 bin TL üzeri ödeme almak isteyenler bankaya koşsun! Garanti Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada 10000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerinden faydalanabilecekleri kampanyalara hızlı bir şekilde işlem yaparak, kredi vereceklerdir.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için sizlerde kredi ödemeleri alabilir ve onaylanan bu kredileri, hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve kredi ödemelerinden faydalanmanıza da olanak sağlanacaktır. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak kredi ödemesi verilmektedir. 10 bin TL üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa banka müşterisi olması durumunda, işlemlerini Garanti Bankası şubeleri üzerinden de kolay bir şekilde yapabiliyor.

Garanti Bankası müşterisi olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanacak olan bu başvurularda özellikle de 5 dakika içerisinde sonuç alabilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Garanti Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi şartlarına uygun olarak aynı gün içinde hizmet verilmektedir. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak alacakları bu kredilerde aynı gün içinde hesaplarına ödemeler gerçekleştirilmekte. Garanti Bankası, hesabınız varsa hemen mobil uygulama üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması durumunda bu bankadan, diledikleri zaman ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

Başa dön tuşu