Ekonomi

Akbank duyurdu: 20 bin TL ödeme bu hafta içinde ödenecek

Akbank banka hesabı olan kişilere uygun faizlerle nakit kredi ödemesi olacak. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte kredi almak isteyenlere bu hafta içinde ödemeler olacak. Bankalardan ödeme alacak kişiler, banka müşterisi olması durumunda 20 bin TL ödeme alarak kredilerini hesaplarına atacaklardır. Kredi notu ve kredi siciline göre işlem yapacağınız bu kampanyalarda, banka hemen sonuç vermektedir.

Akbank sms ile kredi başvurusu

Akbank üzerinden SMS ile kredi almak isteyenlere bankalar sonucu 5 dakika içinde vermektedir. SMS ile kredi almak istiyorsanız, KREDİ TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız.

Akbank direkt uygulaması kredi başvurusu

Akbank üzerinden hesabınızın olması durumunda, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşların kredi puanı uygun olması durumunda mobil uygulama üzerinden aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadır. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan kredinizi hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz.

Başa dön tuşu