EkonomiGüncel

Garanti bankası borç kapatma ve ihtiyaç kredisi için kolları sıvadı! 75.000 TL ödeme hemen bugün veriliyor

Garanti bankası borç kapatma ve ihtiyaç kredisi için kolları sıvadı! 75.000 TL ödeme hemen bugün veriliyor. Garanti Bankası yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma, kredisini aynı anda vereceğini açıkladı.

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verileri ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsunuz, sizlerde hem borç kapatma hem de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Bireysel Müşterilerden istediği tek şart, kredi puanı 1100 üzerinde olması ve iş yerinde çalışıyorlarsa da 3 aydır aynı işinde çalışıyor olmasını istemektedir. Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşlarını Garanti Bankası şubelerine taşıyarak, 75000 TL 24 ay vadeli kredi kampanyasına katılabilir.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, borç kapatma kredisi alacaksınız, sadece banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Eğer borç kapatma kredisi başvurusu yapmak istemiyorsanız, banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, mobil uygulamaları üzerinden verilecek olan kredilerde gelir belgesiz ve masrafsız olarak sizlere işlem yapılırken diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu