Ekonomi

Cumhurbaşkanı imzayı attı! Ödemeler olacak! Bu hafta emekliye 20 bin TL ödeme

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan emeklilere müjde verdi. Son dakika haberine göre, emekli maaşını kamu bankaları üzerinden olacak olan tüm vatandaşlara 20000 TL’ye kadar devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak nakit ödemeler verileceği açıklandı. Emekli olan kişiler nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmeleri halinde bu bankalar üzerinden istedikleri zaman 20000 TL ödeme alabilir.

Emekli maaş hesaplarınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde sizlere verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, rahat bir nefes alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halk Bank üzerinden nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar hızlı bir şekilde kredi ödemeleri gerçekleştirirken uygun faizlerle kredi işlemlerini yapmak isteyen tüm vatandaşlara belirli şartlarda ilinde hızlı bir şekilde işlem yapılmakta. Ziraat Bankası Vakıfbank, rahatlar, kendi bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatmış olduğu kredi kampanyalarında, başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilere daha yüksek limitlerde de daha önce kredi onayı almamaları durumunda onay vermektedir.

Emeklilere kamu bankaları üzerinden nakit kredi başvurusu nasıl yapılır?

Başvuru yapmak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank‘ın resmi internet sitelerine girerek ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Nakit ihtiyacı olan kişilerin başvurularını gerçekleştirebilmeleri için bu bankalar üzerinden emekli maaş alması gerektiğini de bilmesi gerekiyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvuruları ile birlikte hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan bu tutar kadar kredi aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılmaktadır.

Başa dön tuşu