Güncel

BİM markete 6.800 TL maaşla yüzlerce personel alımı başladı! İşte BİM iş başvuru şartları ve formu

Geniş hizmet ağı ve sunduğu uygun fiyatlı ürünlerle tanınan Bim personel alımı yapacağını açıkladı. Alımların İşkur üzerinden olacağını belirten market 228 adet personel alımı yapacak. Alım yapacağı pozisyonlar ise şoför, bahçıvan, reyon görevlisi, satış elemanı, depo işçisi, beden işçisi olacak. Şehir olaraksa Düzce, İzmir, Edirne, Uşak, Konya Yalova ve Isparta’da ki marketler için personel istihdamı gerçekleştirilecek.

A101, BİM, ŞOK, Migros az önce açıkladı, fiyatı 15,10 liraya düştü! Büyük indirim raflarda! Ayçiçek yağı, süt, yumurta…

Bimde yarım gün çalışanlar 4,000 TL civarında kazanırken tam zamanlı çalışan kimseler 6,0000 TL’ye yakın ücretler kazanabiliyor. Maaşlar çalışılan pozisyona göre artabiliyor. Bölge sorumlusu olan bir kimse 11.000 TL’ye kadar maaş alabiliyor. Siz de şayet BİM kapsamında yer almak ve burada bir kariyer yapmak istiyorsanız başvuru şartlarını dikkate almalısınız. Ancak bu aşamada başvuru şartlarını tam da kapsamanız gerekiyor.

Başvuru Şartları

Bim işe alım koşullarına baktığımızda ise reyon görevlisi, beden işçisi, satış elemanı pozisyonları için deneyim ya da diploma istenmediğini görüyoruz. Başvuracak kişi sadece T.C. vatandaşı olmalıdır. 18 yaşından küçük 40 yaşından büyük olmamalıdır. En az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Özellikle reyonlarda çalışan kişilerin mesaileri yoğun geçtiğinden dolayı kişilerden sağlık sorunları bulunmadığına dair belge istenmektedir Ayrıca kişilerden tecrübe istenmese de başvurulan pozisyona göre belge ya da diploma istenebilmektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra mülakata çağrıldığınızda bu belgeleri beyan etmeniz gerekebilir. Buna göre hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz.

Başvuru Nasıl Yapılır

Bim ’in açtığı pozisyonlara başvurabilmek için öncelikle İşkur sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun için e-şubeye giriş yaptıktan sonra iş arayan giriş butonuna tıklamalı ve e-devlet ile giriş butonuna basmalısınız. Bu noktada sonra T.C. kimlik numaranızı ve PTT’den aldığını şifrenizi yazmanız yeterli olacaktır.

Kişisel bilgileriniz e-devlet portalı üzerinden çekildikten sonra sizden istenen diğer bilgileri de girdikten sonra artık başvuru yapmak için hazırsınız. İş ilanları kısmına tıkladıktan sonra aradığınız pozisyonun ismini ya da doğrudan Bim yazarak ilanları görebilir ve size uygun olduğunu düşündüğünüz ilana başvur butonuna tıklayarak istediğinizi gönderebilirsiniz.

BİM İŞ BAŞVURU FORMU

BİM market en az 6.300 TL maaşla personel alımı yapıyor! İşte BİM iş başvuru formu, şartları ve kadrolar

Başa dön tuşu