EkonomiGüncel

4 Bankadan Deprem Etkisi Var! Akbank, Garanti, TEB ve Denizbank Duyurdu, Belgesiz 30.000 TL Ödeyecek

Akbank, Garanti, TEB ve Denizbank üzerinden yeni bir duyuru yapıldı. Acil para ihtiyacı olan kişiler için hazırlanan limit 30.000 TL olarak ayarlandı. Nakit isteyenler deprem gibi olan bu kampanyaya katılarak, diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi alabileceklerdir. Nakit kredi alacak kişiler, 30.000 TL’ye kadar kullanacakları bu kredileri, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar hemen hesaplarına atabileceklerdir. Nakit kredi almak istiyorsanız, başvurunuzu yaparak 5 dakika içinde aşağıdaki bankalardan ödeme alabilirsiniz.

AKBANK

Akbank kredi başvurusu yapmak için şubelere gitmeden SMS ile hemen işlem yapın. SMS ile kredi başvurusu için KREDİ TC KİMLİK yazarak bu mesajı 44 25 numarasına mesaj atın! Bu mesaj sonrasında ne kadar onay aldığınızı görün. Onaylanan tutarı da bankadan kullanabilirsiniz.

DENİZBANK

Denizbank SMS ile kredi kampanyası adı: Cebimde Kredi. Bu kampanyaya katılmak için KREDİM TC KİMLİK ve DoĞUM TARİHİ (gg.aa.yy) yazmanız yeterli olacak. Nakit ihtiyacı olan kişiler bu mesajı 3280 numarasına atacaklardır. Kredi onayı mesajı kısa mesaj ile gelir.

TEB

TEB bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilere, hemen aynı dakika içinde kredi sonucu verecektir. TEB bankası TC Kimlik numaranızı 4466 numarasına mesaj atarsanız sizlere kredi onayı verecektir.

GARANTİ BBVA

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu, banka şubelerinden, banka internet sitesinden ve hesabı olanlar için banka internet bankacılığı uygulaması üzerinden alınmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda hemen işlem yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu