EkonomiGüncel

3 bankadan deprem! Son dakika haber verildi, Garanti TEB Bankası ve Akbank ödeme verecek

3 bankadan deprem! Son dakika haber verildi, Garanti TEB Bankası ve Akbank ödeme verecek. Garanti Bankası TEB Bankası ve Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan yeni kredi ödemelerinde uygun faizlerden yararlanacak olan kişilere bankalar 5 dakika içerisinde sonuç veriyor. Garanti Bankası TEB Bankası ve ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz, Akbank üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanacak olan tüm vatandaşlara kredi notuna göre ödemeler verilmektedir.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, Garanti Bankası şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler banka şubeleri üzerinden işlem yapabilir ve kredi başvurusunda bulunabilmektedir.

TEB bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Acil ihtiyacı olan vatandaşlara, Akbank müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve kredi kullanabilmektedir. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda kredi alabilirsiniz. Bankalar belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemesi vermektedir.

NAKİT ÖDEMELERİ BAŞLADI…

Garanti Bankası, TEB ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 50000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayacak olan bu bankalar üzerinden emekli olmanız ve sigortalı olarak çalışıyor olmanız durumunda bireysel kredi imkanı verilmektedir.

Garanti Bankası TEB ve Akbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların özellikle emekli olmaları durumunda ve başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, şubelere gitmeden işlemlerini yapabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için hızlı bir şekilde kredi puanına göre, banka şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapacaklardır.

Başa dön tuşu