EkonomiGüncel

Ziraat bankası hesabı olanlar için uyarı! 7 gün içinde 70.000 TL ödeme alacaksınız!

Ziraat bankası hesabı olanlar için uyarı! 7 gün içinde 70.000 TL ödeme alacaksınız! Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 7 gün içinde 70000 tl kadar yeni bir kredi paketi hazırlandı ve sadece bireysel müşterilere verileceği açıklandı. Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda 24 ay vadeli kredi ödemelerinizi internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de sizler ödeyecektir.

Ekonomik sıkıntı yaşayan tüm vatandaşlar için ilk tercih bankası olan Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanyalar ile birlikte adından söz ettirmeye devam ederken, Ziraat Bankası hesabı olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri veriliyor. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirerek hızlı bir şekilde bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların banka müşterisi olması durumunda işlemleri internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 gün 24 saat yapabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulaması, şifresi aldıktan sonra ihtiyaç kredisi başvurularını hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak hemen kullanabilmektedir.

Başa dön tuşu