EkonomiGüncel

Ziraat Bankası duyurdu! Banka hesabı olanlara 5 dakika içinde 20.000 TL ödeme verilecek!

Ziraat Bankası duyurdu! Banka hesabı olanlara 5 dakika içinde 20.000 TL ödeme verilecek! Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Devlet bankası olarak verilecek olan bu kredilerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka hesapları olmaları durumunda kredi ödemeleri Ziraat Bankası şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyurularda başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara devlet bankası olmasından dolayı düşük faizli kredi ödemesi yapmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden indirmiş olduğunuz internet bankacılığı uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilecek ve bankamatik kartı kullanmanız durumunda bu hesabı, bankamatik kart hesabınıza göndererek istediğiniz zaman ATM üzerinden çekebileceksiniz.

Ziraat Bankası, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında, şubelere giderek ve banka internet sitesini kullanarak, başvurudan almaktadır. Kredi ihtiyacı olan tüm vatandaşlara destek verecek olan Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile birlikte sizlere işlem yapmaktadır.

Banka kredi şartlarına uygun olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç örülecek ve onaylanan kredilerde hemen aynı gün içinde mobil uygulamalar üzerinden internet bankacılığı aracılığı ile birlikte hesaplarınıza yatırılacaktır.

Ziraat Bankası şubelerine giderek de kimliğinizle birlikte gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi, kullanmanız mümkündür. Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar, kredi onayı almak istiyorlarsa, kredi puanı 1500 ve üzerinde olması, banka tarafından istenmektedir.

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan bu kişilerin ayrıca diğer bankalardaki bankamatik kartı hesapları üzerinden almış oldukları internet şifreyle birlikte kendi bankaları üzerinden de kredi alabilmektedirler.

Başa dön tuşu