Ekonomi

Ziraat Bankası açıkladı: TC kimlik numarası üzerinden 40.000 TL ödeme verilecek!

Ziraat Bankası açıkladı: TC kimlik numarası üzerinden 40.000 TL ödeme verilecek! Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 40000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemesi verileceği açıklandı. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşları belirli şartlar dahilinde ödemeleri gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemesi vermektedir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi almak istiyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız işlemlerinize hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası hakkında başlatmış olduğu bu kampanyalarda, başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm emeklere de ödeme vermektedir. Emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinden alınan tüm vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirerek, 40000 TL’ye kadar kredi ödemesi alabilmektedir. 2023 Ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlar başvurularını Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan emeklilerin maaşları bu banka üzerinden alınması şartı ile birlikte kredi imkanından faydalanabileceğini söyleyebiliriz.

Emekli maaşınızı, Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine giderek kimlikleriniz ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilir ve onaylanan bu kredi kampanyasına katılarak da hemen aynı gün içinde OCAK ayı sonuna kadar kredi kullanabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi imkanından faydalanacak olan tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlandı.

Başa dön tuşu