Ekonomi

Ziraat Bankası 6000 TL ödeme yapacak! 1-5 gün içinde sürecek!

Ziraat Bankası, 6000 TL kadar ödeme yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, 6000 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara aynı gün içinde işlem yapılacağı duyuruldu. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, kalabilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde destek ödemesi verilecek.

6000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşları banka kredi politikalarına uygun olmalarıyla birlikte şartları uygun olması durumunda kredi ödemesi yapacak. Ziraat Bankası banka hesabı olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmadığını durumunda kredi başvurularını hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırabilecekleri bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilerin hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilecek haberi verildi.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin emekli olmaları durumunda ise maaş müşterisi olması ve emekli maaşlarını bankalar üzerinden alması isteniyor. Emekli maaşınızı banka üzerinden almanız durumunda sadece ihtiyaç kredisi olarak bu şartlarda değil daha yüksek limitlerde krediler kullanarak nakit kredi onayı alabilirsiniz.

Nakit ihtiyacınız olması durumunda sizlere destek olacak olan Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları olan VakıfBank Halkbank üzerinden de kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları tüm kampanyalarda en düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi veren bankaların başında geliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, sadece düşük limitlerde değil, yüksek limitlerde kredi kullanmak isteyen tüm bireysel müşteriler içinde ihtiyaç kredileri vermeye devam edecek. En düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabileceğiniz bu bankaların güncel kredi faiz oranlarını resmi internet siteleri üzerinden hemen öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu